Web sitemize hoşgeldiniz.

Kirpiklerin Kıvrık Olması İçin Doğal Yöntemler

8 Haziran 2018

            Bayanların makyajında ve güzellik bakımında en çok dikkat ettikleri bölgelerden birisi kirpiklerdir. Kirpiklerin daha güzel görünmesi için bayanlar daha kıvrık bir görünüme sahip olmak isterler. Bunun için kirpiklerin kıvrık olması için doğal yöntemler uygulanmalı ve daha kıvrık kirpiklere kavuşmak gerekir. Uygulanması kolay olan bu yöntem sayesinde daha kıvrık kirpiklere kavuşabilirsiniz.

Kirpiklerin Kıvrık Olması İçin Doğal Yöntemler Nelerdir

            Daha kıvrık kirpiklere kavuşmak için basit karışımlar hazırlayıp bunları uygulamanız gerekmektedir. Bunun için kirpiklerin kıvrık olması için doğal yöntemleri bilmeniz gerekmektedir. Bu yöntemlerden bazıları şu şekildedir:

  • 1 çay kaşığı badem yağı ve 1 çay kaşığı hint yağından oluşan bu karışım 1 şişe içerisinde muhafaza edilir ve uygulama süresi 15 gündür. 1 ay sonunda kendini belli eden bu uygulamada az miktarda karışım kulak çöpü ile uygulanmalı ve kesinlikle göze temas edilmemelidir.
  • Yarım çay kaşığı fındık yağı, yarım çay kaşığı badem yağı ve yarım çay kaşığı susam yağı ile elde edilecek olan bu karışım ay uygulanmalıdır. Dipten uca doğru az miktarda uygulanması gereken bu karışım göze temas ettirilmelidir.
  • Adet ceviz içi ve çorba kaşığı sarımsak yağı ile elde edilen bu karışım cevizin bir kasede parçaya ayrılarak yağı ilave etmek gerekir. Bu karışım gece ağzı kapalı olarak bekletilir ve kulak çöpü ile kirpiklere uygulanır.

Daha kıvrık kirpiklere ortalama 1 ay gibi bir sürede kavuşabilirsiniz. Bunun için kirpiklerin kıvrık olması için doğal yöntemleri uygulamanız gerekmektedir. Bundan dolayı bu karışımları bilmeli ve doğru bir şekilde uygulamanız gerekmektedir. Böylece çok basit yöntemler ile daha kıvrık kirpiklere kavuşabileceksiniz. Ayrıca bu uygulamalar size ekonomik açıdan sizi zorlamayacaklardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ