Web sitemize hoşgeldiniz.

Joker Zippo Çakmak İle İçinizdeki Asiyi Bulun

Günümüzde insanlar artık kendilerini daha çok ifade eden, kendilerine ait simgelerin olduğu eşyaları kullanıyor. Bir çeşit kendini ifade yöntemlerinden sayılan bu yolda duygularınız ya da ne düşündüğünüzü bu sembollerle gösteriyorsunuz. Üstelik asi bir kişiliğini ya da hırçın bir yapınız varsa bunu çok daha zarif bir şekilde dışa vurmak mümkün. Joker zippo çakmak ile içinizdeki asiyi bulun ve onu istediğiniz gibi herkese gösterin. Ülkemizde en çok satan modellerden birisi olan joker baskılı zippolar, “Suicide Squad (Gerçek Kötüler) filminden sonra tüm dünyada ani bir yükselişe geçti. Daha önce de “Batman” filmlerinin joker karakteri basılıyken şimdi o yeşil saçlı çılgın daha farklı bit yüzle ama aynı asilikle karşımıza çıkıyor.

Eğlenceli Bir Hediye

Hediye alacağınız kişi biraz aykırı ya da asi takılıyorsa ona joker baskılı zippo çakmak modelleri arasından bir tane seçebilirsiniz. Ya kendinize alın ve içinizdeki isyanı eğlenceli ve şık bir şekilde ifade edin. Hediyelik çakmaklar arasında isme özel zippo çakmak modelleri ile yarışan tek model belki de joker baskılı modeller olacak. Her geçen gün daha da çok satılan bu çakmakların gelecekte satışları nasıl olacak bilinmez ama şimdilik çok fazla sevildiği kesin.

Aykırılığı Abartmak

Diyelim ki joker baskılı bir zippo size yeterince farklı ya da aykırı gelmedi. Sorun değil siz de belki de en uç noktalardan bir model olan zippo kibrit modelini deneyin. O kadar aykırı ki, bazıları “bu neymiş yaa” diye onu hor görürken hatta ne gerek var buna gibilerinden konuşurken bazıları da bu farklılığa hayran kalacak. Temel olarak çok faklı bir çakmak modeli. Ancak kibrit gibi kullanıyorsunuz. Metal bir kutuya metal bir çubuk koymuşlar ve bunu kibrit çöpü gibi çıkarıp kutunun kenarına sürtüyorsunuz. Ve yanıyor. Üstelik bu model de zippo benzini ile çalışıyor, yani siz söndürmeden sönüyor.

Aman Dikkat

Ne yazık ki böyle çok satılan ve sevilen modellerden faydalanmak isteyen fırsatçılar çıkıyor. Her sektörde bunlardan mutlaka bulunsa da zippo konusunda mağdur olmamanız için orjinal zippo nasıl anlaşılır bilmelisiniz. Bunun için alırken eğer yapabiliyorsanız dış kasasını çıkarın ve çakmağın altındaki keçeye bakın. Gerçek zippolarda keçenin deliğine yakın yerde İngilizce yazı olur. Eğer bunu yapamazsanız kapağın menteşelerine bakın. Taklitlerde menteşelerin arasında çok açık bulunur. Ya da çakmak taşı ve menteşelerin renginden ucuz malzeme kullanıldığı anlaşılır. Daha çok paslı ya da bakır, kırmızıya yakın renklerde olanlar gerçek değildir. Ayrıca unutmayın ki zippolar sadece Amerika’da üretilir. Eğer altındaki tarih kodlarını da yapabilirseniz internetten kontrol edin.

Fiyatları Nasıl?

Bazen zippo çakmak ucuz değil diye düşünebilirsiniz. Ancak unutmayın ki zippo size ömür boyu garanti verir. Üstelik bir zipponun havasını da başka çakmak vermez. Kaldı ki 150 liradan başlayan zippolar bu özelliklere göre ucuz bile sayılır. Siz de Joker zippo çakmak ile içinizdeki asiyi bulun ve her zaman yanan bir zipponun lüksünü yaşayın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ