Web sitemize hoşgeldiniz.

Jobon Çakmak Fiyatları Her Cebe Hitap Ediyor

23 Mart 2017

Jobon Çakmak Fiyatları Her Cebe Hitap Ediyor

Kalitesiyle ve şıklığıyla Jobon çakmak fiyatları her cebe hitap ediyor. Özellikle ülkemizde kaliteli olan her şeyin biraz da pahalı olması gerekir gibi bir algı var. Bu algıyı Jobon yıkacak gibi görünüyor.

Çeşitleri İle Gözde Marka

Çakmak markaları kendilerini beğendirmek için olmadık tasarımlar yapıyor ya da klasikleri taklit ederek tutunmaya çalışıyor. Ancak bunun aksine Jobon tasarımlarında daha özgün çizgilere yer veriyor. Bu da onu diğerlerinden daha da özel kılıyor. Ayrıca tasarımlarında klişeler yerine daha özel öğeler kullanıyor. Buna rağmen bazı akımlardan kendini koruyamayan Jobon bunun sonucunda bazı özellikleri de standart olarak kullanmak zorunda kaldı. Bunlardan birisi olan isme özel çakmak tasarımlarıyla Jobon ilk tavizini vermiş oldu. Ancak özellikle benzinli çakmak modellerinde görülen bu özelliği diğer çakmak çeşitleri için de kullanan jobon böylece isim yazdırma akımına kapılmış oldu.

Puro İçenlerin İlk Tercihi

Puro içmek ayrı bir zevk ve uğraş gerektirir. Üstelik sanılanın aksine puro içmek o kadar da maliyetli değildir. Ancak bir puro içmek ritüeldir ve neredeyse bir saat ya da daha fazla bile sürebilir. En önemlisi ise puroyu nasıl yakacağınızı bilmeniz gerektiğidir. Puro yakmak yaklaşık 3 – 4 dakika kadar sürebilir. Bu yüzden sabit bir alevle puronuzu yakanız gerekir. Masa üstü modelleri ve 30 liradan başlayan hesaplı fiyatlarıyla puro severlerin ilk tercihi arasında yer alıyor. Sadece puro değil herkes için Jobon çakmak fiyatları her cebe hitap ediyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ