Web sitemize hoşgeldiniz.

Jobon Çakmak Çeşitleri Kaliteyi Ucuza Sunuyor

23 Mart 2017

Jobon Çakmak Çeşitleri Kaliteyi Ucuza Sunuyor

Kaliteli olan pahalı olur diyorsanız yanılıyorsunuz, Jobon çakmak çeşitleri kaliteyi ucuza sunuyor. Bu da aradığınız kalitenin artık daha da yakın ve ulaşılabilir olduğu anlamına gelir.

Çakmak Çeşitleri İçinden Bir Çakmak

Jabon normal şartlarda piyasaya puro çakmağı ile çıkmıştı. Zaten halen puro içenlerin en çok sevdiği markalar arasında yer alıyor. Özellikle çakmakların masa üstünde sabit biçimde durabiliyor olması çok önemliydi. Hatta bu çakmaklara puroyu kesmek ya da delmek için basit aparatlar bile ekleyen Jobon bu alanda oldukça çok sevilmişti. Ancak bununla yetinmeyen jobon benzinli çakmak modellerine de büyük ağırlık verdi.

Yeni Tasarımlar

Benzinli modellerde oldukça çıtayı yükselten Jobon, aynı zamanda fiytları da mümkün olduğunca yerinde tuttu. Öyle ki mesela benzinli bir çakmak, yedek tank ve anahtarlıkla birlikte bir seti 55 TL gibi bir fiyattan bulabiliyorsunuz. Ya da Parlement mavisi bir çakmağa isim de yazdırdığınızda sadece 80 lira ödüyorsunuz.

Fiyatlar ve Tasarımlar

Sadece bu kadar da değil, Jobon çakmak fiyatları en ucuzu 30 liradan başlayan ve 150 liraya kadar değişen bir aralıkta tutuyor. Hatta birçok çakmak setini genel olarak 60 – 120 lira arasından alabilirsiniz. Hatta en sevilen tasarımlarından birisi olan jobon smoking set fiyat olarak yine 70 lira gibi bir rakamdan satılıyor. Böylece lüksü her bütçeye uyarlayan Jobon çakmak çeşitleri kaliteyi ucuza sunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ