Web sitemize hoşgeldiniz.

İsme Özel Lotus Çakmak

İsme özel Lotus çakmak ile hediyenizi daha da prestijli hale getirmek ister misiniz? Artık çakmağın normal bir aletten öte bir çeşit aksesuar olduğu konusunda hemfikiriz. Peki, neden bu aksesuarlarımızı daha şık ve kişisel hale getirmeyelim? İşte bu sorunun cevabını düşünen tasarımcılar birbirinden güzel ve şık çakmaklarla göz alıyor.

Kişisel Çakmaklar

Artık hemen her şeyi kişiselleştirebiliyorken çakmaklar da bu akımda payına düşeni aldı. Bunu gören markalar da isim yazılı çakmak modelleri ile sektörde yeni akımlar başlattı. Her ne için olursa olsun kişiye özel çakmak hediye etmek daha havalı ve daha güzel oluyor. Üstelik sadece isim yazmak değil, akla gelecek her türlü tasarımlarla hediyenizi daha da cazip hale getirebiliyorsunuz. Sonuçta hediyenizi kullanan kişi sürekli sizi hatırlayacaksa bu kadar tasarım da daha özel olmalı.

Özel Çakmak Fiyatları

Kişiye özel hediye vermek her ne kadar havalı olsa da normalden biraz daha farklı bir fiyat istenebiliyor. Mesela normal bir çakmakla aynı markanın isimli çakmak modelleri arasında fiyat farklı olur. Ancak Lotus çakmak modellerinde bu fark ya hiç yok ya da çok az. Çünkü zaten hazırda isim basılı çakmakları var. Kaldı ki Lotus bu özelliği ile piyasaya girdi. Sonuçta 30 lira ile 120 lira arasında değişen isimli çakmak fiyatları sizi ve hediye ettiğiniz kişiyi sevindirecek. Üstelik İsme özel Lotus çakmak modelleri şıklığı ve sağlamlığıyla da uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ