Web sitemize hoşgeldiniz.

İsim Yazılı Orijinal Zippo Çakmak İle Onu Özel Hissettirin

Hediyelik arayışları hep sıkıntı ve hediye bulamayışla sonuçlanır genelde, çünkü sevdiğimiz insanlara hediye seçerken genellikle hiçbir şeyi onlara yakıştıramayız. Her zaman en iyisini ve kalitelisini almayı isteriz. Bazen çok beğendiğimiz bir hediyenin fiyatı ise hediyeyi alamamakla sonuçlanır. Zippo çakmak bize bu anlamda her zaman büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İsme özel Zippo çakmaklar hediyelik alışverişlerinin en vazgeçilmez ürünlerinden biridir. İstediğimiz yazıyı ya da resmi kolaylıkla yazdırabildiğimiz bu çakmaklar fiyatları itibariyle de oldukça ucuzdurlar. İnsanlara hem beğenecekleri bir hediye yaptırıyoruz hem de cebimize çok fazla zarar vermiyoruz. Daha ne olsun.

Lazer makineleri ile kolaylıkla yapılabilen bu işlemeler hem ucu hem de kalıcı işler olarak karşımıza çıkıyorlar. Zippo çakmakların ömür boyu dayanıklılık garantisini de göz önünde bulundurduğumuzda yapılan işlerin hediye ettiğimiz insanların hayatında uzun süre kalacağını tahmin etmek imkânsız olmaz. Hem gündelik kullanım için hem de süs eşyası ya da koleksiyon malzemesi olarak kullanılabilen Zippo çakmaklar her türlü ihtiyacımızı karşılar niteliktedirler. İsim yazılı orijinal Zippo çakmak yaptırmak sanıldığı kadar zor bir iş değil, bugün birçok internet üzerinden satış firma bu hizmeti de çakmağın satış fiyatı yanında cüzi fiyatlara vermektedir. Birkaç tıklama ile siparişinizi veriyorsunuz ve çakmağınız en fazla 3 günde elinize ulaşıyor.

Bu çakmalardan hediye paketi yaparken yanlarına alternatif birkaç parça ürün koyarak da paketimizin cazibesini artırabiliriz. Şık hediyemiz yanında alabileceğimiz bir sigara tabakası ya da Zippo çakmak taşıma kılıfı ile aklımızdaki hediye paketini rahatlıkla oluşturabiliriz. Kişiselleştirme anlamın çok fazla alternatif sunan Zippo markası sizin için binlerce tasarım yapmış durumda, bu tasarımlar hoşumuza gitmezse eğer kendi özgün fikirlerimiz ile çakmağımızı eşsiz bir ürün haline getirebiliriz. Zippo benzini, çakmak taşı, fitili ve pamuğu ile sevdiklerimize hediye verirken bir bakım paketi oluşturabiliriz. Önemli olan aklımızda nasıl bir hediye vermek istediğimiz fikrini oturtabilmemiz. Gerisi nasılsa bir şekilde halloluyor.

Zippo Çakmak Model Seçimi

Zippo çakmak alırken belki de aklımıza en çok takılan sorulardan biri de, hangi modeli seçeceğimiz konusu oluyor. Zippo’ nun klasik modeli dışında, pirinç gövdeli, kabartmalı, saf gümüş, altın kaplamalı, slim ya da regular diye tabir edilen modelleri mevcut. Kadınlar için tasarlanan çakmaklara slim, erkekler için tasarlananlara regular model denmektedir. En çok tercih edilen modeller ise işlemeli yani kazımalı modeller ile klasik işlemesiz modelidir. Bu da aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Nedir Zippo’ yu Bunca Özel Kılan?

Zippo’ yu özel kılan en önemli unsurlardan biri de bu çakmağın ömür boyu kullanım garantisinin olmasıdır. Basit mekanik yapı ve sağlam bileşenleri ile neredeyse hiç bozulmayacak bir çakmaktır. Zamanın ruhunu yakalayabilen Zippo tasarımları ile fark da yaratıyor. Bu özellikleri ile Zippo, çakmağa bir ruh ve karakter katmıştır.

Sevdikleriniz Sizin İçin Özeller, Eşyaları Neden Özel Olmasın?

İsim yazılı orijinal Zippo çakmak ile sevdiklerinizin kendilerine ait ve eşsiz bir eşyası olacak. Hem kaliteli hem de kullanışlı bu küçük çakmalar ile emin olun insanlar kendilerini daha özel hissedeceklerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ