Web sitemize hoşgeldiniz.

İnternet Üzerinden Alışverişte İçki Mataraları

Paslanmaz çelik veya gümüşten yapılmış içki mataraları genel olarak cebe sığacak kadar küçüktür. Bu da tahmini 300-500 ml arası bir sayıya denk gelir. Paslanmaz çelikten yapılmış olmasının en önemli sebebi sıvıyla temas edecek bir ürün olması. Gümüşten yapılmış içki mataralarının ise sadece dış kısmı gümüştür.

İlk defa 1885 yılında patenti alındıktan sonra resmi olarak satışa sunulmaya başlanmıştır. Birçok ülkede alkol içicilerinin sevdiği bir üründür.

Dışarıda içki matarası bulabilmek sizi biraz zorlayabilir. Daha çok internet sitelerinden bulabilirsiniz. Fakat fiyatları pahalı olduğu için kargoyu hediye eden bir siteden alışveriş etmenizi öneririz.

İçki matarası satışı yapmak istiyorsanız toptan içki matarası alabileceğiniz sitelere bakmanız sizin için iyi olacaktır. Hem de içki matarası almak isteyenler için aranılan kişi olabilirsiniz.

İçki Matarası Alacağım Yere Nasıl Güvenebilirim?

  • Öncelikle içki mataralarının en az 60-70 liradan başladığını unutmayın. 60 liradan daha az bir içki matarası, sıvıyla temas ettiğinde tepkimelere girecek ya da temizlemesi zor malzemeler kullanılarak üretilmiş olabilir.
  • Dışının iyi bir malzemeden yapılmış ya da deriyle kaplanmış olmasına aldanmayın. İçki matarası satan yerler için güvenilirlik istiyorsanız cebinizi biraz zorlayacaksınız. Çünkü önemli olan iç malzemesidir. İçkinizin temas edeceği yer iç kısmıdır.
  • Eğer yakınlarınızda size tavsiyede bulunabilecek bir koleksiyoncu, büyüklerinizden yoksa ya da İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşamıyorsanız içki matarası satın alabileceğiniz tek yer internet siteleri olacaktır.

Kargo ve Kapıda Ödeme

İnternetten yapacağınız alışverişte en önemli şey kargo ve kapıda ödeme olmalıdır. İçki mataralarını sadece internet dışında bir yerden temin edemeyeceksiniz alacağınız siteyi iyi araştırın ya da referanslı sitelerden alışveriş edin.

  • Sipariş ettiğiniz ürün için önceden ödeme kabul etmeyin. Elinize gelecek ürünü görmeden parasını önden peşin şekilde ödememeye dikkat edin.
  • İçki matarası kapıda ödeme fırsatlarından yararlanabileceğiniz sitelerden alışveriş edin.

Markaların İçki Mataralarını Sipariş Edin

Eğer internette baktığınız içki mataralarına güvenmiyorsanız o zaman en bilindik markalara yönelin. İçki mataraları için ismi duyulmuş birkaç markayı internetten kolaylık bulabilirseniz ya da güvenilir ve yılların viski markalarının çıkarmış olduğu içki mataralarını satın alabilirsiniz.

  • Jack Daniels
  • Zippo
  • Stanley
  • Johnnie Walker

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ