Web sitemize hoşgeldiniz.

İlginç İçki Matara Setleri İle Keyifli Dakikalar

Viski ve konyak severlerin yanından ayırmadığı en bilindik ürün içki mataralarıdır. İçki matarası kullanımı tamamen bir keyif işidir ve zaman ayırmanızı ister. Kullanımı özenle yapılmalıdır.

İçki matarası deyince akla gelen ilk şey alacağınız bir matara ve içine koyabileceğiniz her çeşit alkol olmamalıdır.

İçki Matarası Seti İncelemesi ve Kullanımı

İçki matarası kendi içinde bir kültür barındırır. Bu kültür sayesinde birkaç farklı set üretilmiştir. Genelde keyif için üretilen setlerin içinde bulunan aparatlar farklılık gösterebilir. Dolayısıyla fiyatları da pahalı olabilir. İçki matarası seti içerisinde bulunan aparatların her biri kullanım için önemlidir.Gelin setlerin içindeki bu ürünleri beraber inceleyelim.

  • İçki Matarası: Genelde 300 ml. olan, tercihe göre değişen gümüş ya da paslanmaz çelikten yapılmış, içkinizi koyacağınız matara. Her sette istisnası bulunması gereken üründür. Soğuk içilmesi gereken alkollerle kullanılması pek önerilmez.
  • Shot Bardakları:Kimi setlerde bir adet shot bardağı kimilerinde ise dört kişiye yetecek kadar shot bardağı bulunuyor. Daha ekonomik olmasını istiyorsanız, özel kullanım için içerisinde bir ya da iki shot bardağı olanları seçebilirsiniz. Böylelikle arkadaşlarınıza da ikram da bulunabilirsiniz.
  • Doldurma Hunisi: Adından anlaşılacağı gibi içkinizi doldurmak için kullanacağınız mini huni. Böylelikle mataranıza içki doldururken zorlanmaz ve içkiniz heba olmamış olur.
  • El Feneri: Karanlıkta, yolda kaldığınız durumlarda size yardımcı olmak için setin içinde bulunan fener.
  • Çakı:Setin içinde bulunan çakı herhangi bir alkol şişesini açmanızda yardımcı olacak pratik üründür. Aynı zamanda içkinizin yanında atıştıracağınız meyveleri de kesmeniz de yardımcı olur.
  • Çakmak:Alkol keyfinizin yanında sigaradan vazgeçemiyorsanız çeşitli modellerde üretilmiş görsel zevke hitap eden çakmakların bulunduğu setleri tercih edebilirsiniz.
  • Pipo:Keyif deyince aklınıza bin bir çeşit şey gelebilir. Birbirini tamamlayan keyifleri bir arada yaşamanızı sağlayan bu setlerin içinde isterseniz pipo bulunanlarını tercih edebilirsiniz.

İçki Matarası Nasıl Temizlenir?

Üretilen çoğu içki matarası genelde aynı yöntemlerle temizlenir ve içki matarası temizleme işlemi kolaydır.

Matara Temizleme İşlemleri:

  • İlk kez kullanacağınız mataranızı bol su ile çalkalayın.
  • Mataranızın her kullanımdan sonra içini boşaltmayı unutmayın ve her seferinde tekrar durulamayı ihmal etmeyin.
  • Matara içindeki alkol üç günden fazla matara içerisinde kalmamalı.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ