Web sitemize hoşgeldiniz.

Huzurlu Giyim

Günümüzde stres ve metropol yaşantımızın bizleri her geçen gün etkilediğini düşünecek olursak daha çok huzur veren kumaş ve renklerden oluşan kıyafetler giyerek insanlar hem kendimize çekebilir, daha rahat iletişim kurmalarını ve bizleri hep yakınlarında tutmak isteyeceklerini söyleyebiliriz.

  • Tamamen tek bir renk tonu seçerek de baştan aşağı bu renk tonunda giyinerek sade ve huzurlu görebilirsiniz.
  • Aynı zamanda baskılı kıyafetler, büyük puntolar, şaşalı kıyafetlerde göz yorucu olması açısından tercih etmemeniz gereken ürünleri oluşturuyor. Böylece hem daha kaliteli bir insan olarak görünür, hem de ağırlığınızı koruyan birisi olarak görünebilirsiniz.
  • Huzurlu görünmek için doğu öğretilerinin felsefesi olan takılarını kullanabilir, özellikle kolye ve yüzüklerinizde bu şekilde anlatıları olan resimli ve figürlü takıları kullanabilirsiniz. Ne anlama geldiğini sormak için mutlaka birileri yanınıza yaklaşacaktır ve muhabbet için sizin hakim olduğunuz bir konuyla öncelikli iletişime siz başlamış olursunuz.
  • Beyaz da temizlik ve huzurlu görünmek açından kullanabileceğimiz ana renkler arasında. Keten ve ince kumaşlarda faydalanabilirsiniz.

Huzur vermek için kıyafetlerinizi, kelimeleri seçerek ve yavaş tane tane konuşarak da bütünlük sağlamanız açısından sizler için verebileceğimiz tüyolar arasında bulunuyor.

Renk seçimlerimizde huzurlu giyim alanında uzmanlaşarak sosyalleşmek açısından da kıyafetlerimizi düzenleyebiliriz. Bunun için özellikle flaşör renkleri ve çok göz alıcı renkleri bir kenara ayırmanız gerekiyor. Kırmızı gibi hareket içeren renkleri tercih etmemeli mümkünse en fazla küçük detaylarda kullanmalıyız. Bej, krem, sütlü kahve, beyaz tonları huzurlu giyim için seçmeniz gereken renkler arasında bulunuyor.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ