Web sitemize hoşgeldiniz.

Honest Çakmak Nerede Satılır

22 Mart 2017

Honest Çakmak Nerede Satılır

Sizin ya da sevdiğiniz birisi için özel bir gün geliyor ve ona şık bir hediye almak istiyorsunuz. Hatta ona güzel bir Honest çakmak almak istediniz ancak Honest çakmak nerede satılır bilmiyorsunuz. Hemen internetten alabileceğiniz gibi şehrinizdeki alışveriş merkezine ya da çakmak satan mağazaları da gezmelisiniz.

Honest Çakmak Çeşitleri Neler?

Hemen her markanın piyasada kalabilmesi için çeşitliliğe ve farklılığa ihtiyacı var. Ancak Honest çakmak çeşitleri ile buna ihtiyaç duymayacak kadar iddialı. Örneğin sadece alev çeşitlerine göre sınıflasak bile Honest pürmüz çakmak ve yumuşak alevli çakmak çeşitlerinde oldukça farklı ve şık tasarımlara imza atmış. Bununla da kalmamış bir de çakmak setleri hazırlamış.

Nasıl Bir Çakmak Seti?

İster puro için isterseniz normal bir sigara için, sadece basit bir çakmaktan fazlasını isteyebilirsiniz. Bunun için Honest çakmak setlerine göz atmalısınız. Örneğin dışarda vakit geçirmeyi seviyorsanız, çakmak ve mataradan oluşan bir set deneyebilirsiniz. Ya da puro için çakmak ve küllükten oluşan bir set hatta deri kaplama kutu içinde bir set size büyük bir fiyaka katacak.

Honest Çakmak İçin Ne Kadar Öderim?

Öncelikle kalite ve şıklık denilince biraza gözünüz korkabilir. Ancak Honest çakmak fiyatları sizi oldukça memnun edecek. En ucuz çakmak yaklaşık 20 liradan satılırken çakmak, küllük ve anahtarlık gibi parçalardan oluşan en pahalı set 170 liradan satılıyor. Geriye Honest çakmak nerede satılır düşünmeden bir model beğenmeniz kalıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ