Web sitemize hoşgeldiniz.

Her Tarza Göre Sıfır Zippo Çakmak

Artık bir çakmaktan öte bir tarz haline gelen zippo çakmaklar envai çeşit görünümleriyle herkesin ilgisini çekmektedir. Müzik grupları, filmler, spor takımları gibi birçok konuda görünümü olan zippo çakmak türleri arasından eminiz ki size hitap eden bir tane çakmak vardır.

Zippo Çakmak Efsanesi Nası Doğdu?

1930’lu yılların başında Mr. Blaisdell tarafından Avusturya yapımı bir çakmağın formunu değiştirme fikri düşünüldü. Dikdörtgen bir kutu üreten çakmağın mucidi, çakmağın üst tarafına bir menteşe yolu ile dikdörtgen kutuya monteledi. Bu sayede çakmak rüzgarlı havalarda bile yanmaya devam ediyordu. Kolay kullanımlı ve kaliteli yapısıyla günümüze kadar gelmeyi başaran çakmak ve zippo kibritler şu an başlı başına bir efsane haline gelmiştir.

Zippo Çakmaklar ile Tarzınızı Yansıtın

Neredeyse tüm Dünya’da kullanılan ve çok sevilen zippo çakmaklar birçok yerde kolaylıkla bulunabilmekte ve zippo çakmak ucuz ve pahalı fiyatları ile değişkenlik göstermektedir. Sıfır zippo çakmakları tobacco shop gibi yerlerden ve internet üzerinden satın alabilirsiniz. Aldığınız çakmakları kendiniz kullanabileceğiniz gibi hediye olarak da verebilirsiniz. Çünkü bu çakmaklar klas görünümü ve kalitesi ile hediye edilebilecek en güzel eşyalar arasındadır.

Çok eski yıllardan beri üzerinde bulunan tasarımlar sayesinde sıfır zippo çakmaklar insanları kendine çekmeyi başarmıştır. Örneğin tuttuğunuz takıma ait bir çakmak isteyebilirsiniz ya da sevdiğiniz müzik grubunun görünümü olan bir çakmak almak isteyebilirsiniz. Neredeyse her tarza göre bir tasarımı olan zippo çakmak fiyatları ise üzerinde bulunan tasarım ile alakalı olarak değişmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ