Web sitemize hoşgeldiniz.

Her An Hediye Alabilirsiniz

Sevgilinize hediye almak için birçok özel gün vardır. Ancak siz yine de özel günlerin gelmesini beklemeyin. Hiç ummadığı anda alabileceğiniz bir hediye onu çok mutlu edecektir. İlişkinizin pekişmesini sağlayacaktır. Ancak tabii ki aklınıza ilk gelecek soru şu olacaktır: ‘Sevgilime ne alsam?’. Bu sorunun cevabı ise birazdan size yazacağım sözcüklerde gizli olabilir. Sevgilinize alabileceğiniz hediyeler konusunda getireceğim önerileri dikkate alırsanız, hediye bulma konusunda ciddi bir zaman kazanabilirsiniz.

Her An Hediye Alabilirsiniz

Hediyeler sıra dışı da olabilir, el yapımı da

Getireceğim ilk önerinin içeriği biraz daha sıra dışı gözükebilir ancak gözünüz korkmasın. Bu tip hediyeler klasik hediyelere göre daha özel bir yerde tutulur. Onu bir seyahate çıkarabilirsiniz. 5 yıldızlı bir otel içeren gayet pahalı bir gezi de olabilir arabayla gezerek günlük zaman geçirebileceğiniz bir gezi de olabilir. Bu tamamen sizin ekonomik durumunuza bağlı. Seyahatte geçireceğiniz zaman asla unutulmayacaktır.

İkinci önerim ise daha elle tutulur bir şey olacak. Yaşadığı odada çok istediği bir değişiklik yapabilirsiniz. Örneğin; odasındaki bir duvara çok sevdiği bir dizi veya oyun karakterini çizebilirsiniz. Veya baskı halinde olan halini alıp onu duvara yapıştırabilirsiniz. Kesinlikle posterlerden daha büyük bir etkisi olacaktır. Gerçekçi görünecektir.

‘Sevgilime ne alsam?’ sorusunun cevabı olarak getireceğim son önerim ise çok daha basit ama etkili bir şey. Bir kutu hazırlayıp içine onunla yapmak istediklerinizi içeren bir liste koyabilirsiniz. Kutunun içine sadece

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ