Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Tütün Koyma Tabakası

Sevdiklerinize Hediyelik Tütün Koyma Tabakası vermeyi düşündünüz mü? Ya da ona bu hediyenin ne katacağını henüz tahmin edemiyor musunuz? Öyleyse onları tabakalarından bir sigara çıkarırken izleyin. O sigarayı paketten çıkarıp içenlerden daha fazla keyif aldıklarını göreceksiniz. Bunun temel nedeni de tütün keyfinin anlamına varmış olmaları denilebilir. Tütün Tabakası onlar için sadece tütün konulan basit bir kap değil bir çeşit aksesuar haline gelir. hatta bazı kullanıcılar birkaç farklı sigara tablası kullanırlar. Gidecekleri yere göre bunlardan birini seçerler. Çünkü sigara tablası kullanmak aynı zamanda bir tutku haline gelmiştir onlar için.

Tabaka ve Modeller

Öyle ki tütün tabakaları adeta saat ya da şık bir gözlük gibi bir aksesuar olarak kullanıyorlar. Gümüş Sigara Tabakası gibi farklı tasarımlarla artık tütün keyfi daha da güzelleşecek. Üstelik sigara saran birine vereceğiniz bu tarz bir hediye ile onu ne kadar mutlu edeceğiniz tahmin bile edemezsiniz.

Gümüş Tabaka ile tütün keyfinize gümüş ve süsleyeceksiniz. Gümüşün tarihten gelen bir asaleti ve ihtişamı vardı. Buna sigara sarmanın da ihtişamını eklerseniz sigara seven birisini çok daha mutlu edeceksiniz. Üstelik gümüşü Mardin Yöresine ait Telkari gibi işlenen modelleri hediye ettiğinizde ise onu kullanmaya kıyamayacaklar.

Hediyelik Sigara Tabakası almak artık çok daha kolay hale geldi. İnternetten bile çok rahat bulabileceğiniz modeller var. Bu modeller o kadar çok ki sevdiğiniz insana uyan en az birkaç tane bile bulabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile artık Resimli Sigara Tabakası bile yaptırabiliyorsunuz. Böylece ister kendinizin, isterseniz ailenizin ya da kimi isterseniz onun fotoğraflarını tabaka üzerine işletebiliyorsunuz. Ya da nostalji olsun isterseniz eski zamana ait fotoğraflar veya çizimlerle daha farklı bir tabakanız oluyor.

Ya da daha pratik birisine hediye bakıyorsanız Çakmaklı Sigara Tabakası aradığınız özelliği size sunabilir. Böylece hem çakmak ve ateş arama problemini aşmış olurlar hem de çakmak kaybetme gibi bir ihtimal kalmaz. Hatta paket sigara taşıyanların en çok kıskanacağı özellik olabilir.

Tüm bu özel ve asil hediyeler öyle sanılanı gibi pahalı değil. bunlar çok uygun fiyatlardan başlıyor. Ancak pahalı bir model arıyorsanız çok hoş sedef kakmalı bir tabaka ile adeta sınırları zorlayabilirsiniz. Ya da LED ışıklı modeller ile daha modern çizgilere sahip olan bir hediye bakabilirsiniz. Sigara Tabakası Fiyatları hemen her bütçeye uyuyor. Siz sadece nasıl bir model istediğinize karar verin yeter.

Tütün Tabakası Fiyatları ile karşılaştırma yaptığınızda göreceksiniz ki paket sigaranın maliyeti yanında tabakalar çok da ucuz ve hesaplı oluyor. üstelik böylesine ucuz bir hediyeyle oldukça büyük ve değerli bir hediye de vermiş olacaksınız. Hediyelik Tütün Koyma Tabakası hem hediye edilen kişiye bir asalet hem de ayrı bir hava katacak.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ