Web sitemize hoşgeldiniz.

Halkbank Ttnet Faturası Ödeme

30 Ağustos 2018

Günümüzde pek çok insan gerek sağlık sebepleri, gerek iş yoğunluğu gibi pek çok nedenle faturalarını internetten ödemeyi tercih etmektedir. Birçok banka birbirleriyle rekabet içinde olabilmek için fatura ödemek için ATM’lerden ödeme, otomatik ödeme talimatı kullanma, şubelerden ödeme yapmak için faturaları ödeme fırsatı sunmuştur. Bunlardan bir tanesi de Halkbank ödeme sistemidir. Halkbank ile birçok faturayı belirlenen seçeneklerle ödeyebileceğiniz gibi, Ttnet faturanızı da bu ödeme şekillerini kullanarak faturanızı tarihi geçmeden ödeyebilirsiniz. Bu sizi kuyrukta beklemekten kurtararak zaman kazandırır aynı zamanda yorulmamış olursunuz. Fatura tarihlerinin geçmesini önleyerek faturayla ilgili sonradan çıkan ödemelerin önüne geçmenizi sağlar.

  1. Halkbank aracılığı ile Ttnet faturamı nasıl öderim?

Ttnet faturaları, Halkbank şubelerinden veya internet şubelerinden ya da Halkbank Dialog ve Halkbank ATM’lerinden ödenebilmektedir.

  1. İnternet şubesinden Ttnet faturamı nasıl ödeyebilirim?

İnternet şubesinden ttnet faturasını ödemek için, Halkbank İnternet Şubesi’ne bağlanmak ve fatura bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Önceden talimat vermeye gerek duyulmamaktadır ve Halkbank ile yapılan fatura ödemeleri kayıt altına alındığı için daha önceden yapılan ödemeler anında görülebilmektedir. Ayrıca Halkbank internet şubeciliğini mobil üzerinden de “Halkbank Mobil” olarak sunmaktadır. Dilerseniz faturalanızın ödemesini Halkbank Mobil ile de gerçekleştirebilirsiniz. En hızlı yöntemlerden birisi olan Halkbank Mobil günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

  1. Halkbank internet şubesine nasıl üye olabilirim?

www.halkbank.com.tr adresini kullanarak kartla giriş seçeneğinden üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz. İlk işlem sırasında parola almanız gerekmektedir. Ya da üyeliği gerçekleştirmek için Halkbank şubelerinden yardım isteyebilirsiniz.

  1. Halkbankta otomatik ödeme talimatını nasıl verebilirim?

444 0 400 Halkbank Dialog ile otomatik ödeme talimatınızı verebileceğiniz gibi, internet şubesinden “fatura ödemeleri” menüsündeki “fatura talimatları” seçeneğinden de düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Halkbank şubeleri de otomatik ödeme talimatı verebilmeniz için gerekli yardımı sağlamaktadır.

  1. Halkbank otomatik ödeme nasıl gerçekleşir?

Otomatik ödeme talimatı bulunan hesapta kredili mevduat hesabı bulunması durumunda, hesapta nakit olmamasına rağmen faturalarınızın son ödeme tarihi geçmemesi için erkenden önenir ve sadece kullandığınız gün sayısı kadar faiz ödeme fırsatı sunar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ