Web sitemize hoşgeldiniz.

Hala Vazgeçilmez!  Pes 2015 Hakkında Bilgiler

Bilindiği üzere futbol oyunları arasında en çok dikkat çeken ve büyük kitleleri ardında koşturan oyun Pes olarak bilinen ve her yıl geliştirilmiş bir versiyonun piyasaya sürüldüğü oyundur. Pes 2014’te yapılan bazı eksikler ve oyunun akışını etkileyen nitelikler değiştirilerek 2015 sürümü yapılmıştı.

Pes 2015‘in en belirgin özelliklerinden bir tanesi hava şartlar ve gece gündüz uyumu. 1080p/ 60 Fps pPS4 sürümü olacak olan Pes 2015‘in Master lig takımlarında artık herkesin özel teknik direktörleri oldu. Yeni takımların ve yepyeni stadyumlar var. Pes 2015’te öğleden sonra ki maçlarda havanın yavaş yavaş değişmesi ve kararmasıyla birlikte ışıkların ve gölgelerinde buna göre değişiyor.

Kendilerine has tarzıyla oyuna yön verecek olan bazı teknik direktörlerinde lisansını alan Pes 2015 bu konuda da oyuna renk kattı ki 2018 yılında bile en popüler oyunlardan biri. Özellikle transfer odaklı gelişimiyle Master Lig vazgeçilmezler arasında olmayı hedeflerken oyuncuların daha basit ve akıcı hareket ettirilmeleriyle oyuna son derece yararlı bir dokunuş yapılmış. Fransa, İngiltere, İspanya ve İtalya ülkelerinin 2. lig takımları da Pes 2015‘te yer alıyor. Oyuncular çim şeklinden tutunda koltuk renkleri, kale ağı dizaynlarına kadar bir çok materyal üzerinde değişiklik yapabilecek. Özel pankartlar taraftarların elinde bulunacak ve bu pankartlar özel ve yıldız oyuncuları temsil ediyor. 17 Eylül’de konsol için demo sürümünün yayınlanmıştı ve bir günde çok sayıda indirildi Pes 2015 büyük bir kitle tarafından merakla hala oynanıyor. Orijinal tam sürüm ise 13 Kasın 2014’te meraklılarıyla buluştu Unutmayın, oyun esnasında yağmur, kar yağacak ve bu esnada hava şartlarından etkilenen çimler oyunun gidişatını etkiliyor. Böylesine gerçekçi özellikleriyle birlikte Pes 2015 gerçekten beklenenden fazlasını verdi ama 2018 versiyonu da yolda!

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ