Web sitemize hoşgeldiniz.

Gümüş Tütün Tabakası

Tütün kullanıcıları için bu alışkanlıkları, bazı özel ihtiyaçları da beraberinde getirmektedir. Gümüş tütün tabakası, her tütün içicisinin sahip olmak isteyeceği bir aksesuardır. Sigara tabakası gümüş olduğunda, masanın üzerine bırakan sahibinin yüzündeki özgüven ve mutluluk görülmeye değer olacaktır.

Tütün tabakası paslanmaz metalden çeşitleri günümüzde kadın erkek fark etmeksizin sık kullanılan bir aksesuar haline gelmiştir. Tütün içiciler, genellikle kendi sardıkları tütünü tüketmeyi tercih ettiklerinden ya önceden sarılmış sigaralarını kırılmadan muhafaza etmek ya da tütün ve çarşaf adı verilen kâğıdı taşımak için kullanmaktadırlar. Bazı kimseler, tütünlerini önceden sararak taşıyorken, bazıları da tütün içme keyfini her şeyiyle yaşamak için tüketecekleri sırada bir seremoni gerçekleştiriyor gibi sarmaktadırlar.

Gümüş Sigara Tabakası Ayrıcalığı

Tütünü sararak tüketmeyip, hazır alanların da sigaralarını kâğıt paketlerde taşımak yerine gümüş sigaralık içinde taşımayı tercih ettiklerine rastlanabilir. Oldukça şık ve gösterişli olan tabakalar, tepeden tırnağa özenli olmayı seven ve bu konuda her detayı düşünenler için oldukça ideal. Geçmişte gümüş tabaka, kullanıcıları için bir statü göstergesi olduğundan edinilmesi ve kullanılmasının ayrıcalık sağladığını da belirtmeliyiz.

Özel Bir Hediye İster misiniz?

Hediye almak ve vermek herkesin hoşlandığı bir eylemdir. Ancak bazen hediye seçmek oldukça güçleşebilmektedir. Tütün kullandığını bildiğiniz yakınlarınız için çok özel bir hediye önerimiz var; antika sigara tabakası. Bu hediye sayesinde zevkinizi ve karşınızdaki kişi verdiğiniz değeri ifade edebileceğiniz gibi, yıllar boyunca saklanacak çok özel bir anı da yaratmış olacaksınız.

Yakınınız için seçtiğiniz hediye özellikle de bir antika gümüş tabaka olacaksa hediye sahibi tarafından daha da keyifle kullanılacak ve özenle saklanacaktır.

Tabaka Çeşitleri

Tütün tiryakilerinin yakından bildiği gibi; tabakalar da tütünün kullanım şekline göre değişebilmektedir. Kimileri sigarasını önceden sarıp tabakasını sadece taşımak amaçlı kullanırken, kimileri de sigara içmeyi tam bir keyif haline getirmekte ve tüketecekleri zaman özenle sarmaktadırlar. Bu durumda sigara tabakası da, sadece sigara taşıma fonksiyonunu geride bırakıp tütünün taşınması ve sarılması amacıyla kullanılmaktadır. Hediyelik sigara tabakası alacaklar için, tütün kullanıcısının hangisini tercih ettiğini bilmek, doğru modeli seçmek için faydalı olacaktır.

Sigara Tabakası Almak İstiyorsanız

Pek çok farklı kimyasalın kullanıldığı fabrika ürünü sigaralar yerine kendi sardığı tütünü tüketmeyi tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu durumda, sigaraların ve tütünün muhafaza edilmesi için bir tabaka ihtiyacı da ortaya çıkmaktadır. Sigara tabakası nerede satılır diye baktığımızda; tütün ürünleri satan mağazalarda farklı alternatifler olduğu görülmektedir.

Özel bir tabaka almak ya da daha çok seçenek görmek isteyenler için ise; tütün tabakası hepsiburada gibi internet sitelerinden farklı fiyatlara sahip çok sayıda modeli görmek mümkün olacaktır. Deri, paslanmaz metal ya da gümüş tütün tabakası çeşitleri arasından zevkinize uygun birini kolaylıkla seçebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ