Web sitemize hoşgeldiniz.

Gaziantep’te Dapper Pipes Pipoları

27 Mart 2017

Pipo severlerin vazgeçemediği, en keyifli içime sahip olan pipo markalarının başında Pipsan gelmektedir. 1970 yılından bu yana pipo sektöründe en kalitelş hizmeti veren Pipsan’ın 2005 yılında özel yüksek gelir seviyesine sahip müşterilerinin beklentilerini karşılamak için gül kökünden üretilen Dapper Pipes modellerini, en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini almıştır. Son yıllarda özellikle elektronik ticaret sitelerine yaptığı üretimle Türkiye’nin her yerine ulaşan pipolar, Dapper Pipes Pipoları Gaziantep iline de online alışveriş sitelerinin sunduğu kargo hizmetiyle ulaşmaktadır.

Dapper Pipo

Pipsan’ın özel üretim serisi içinde yer alan Dapper Pipo, pipo sevelerin en çok tercih ettiği gül kökü ağacından yapılma, gül kökünün verdiği yüksek içim kalitesine sahip olma, sapında bulunan havalandırmasının çok iyi ayarlanmış olması, tütünün konulduğu haznenin pürüssüz bir derinlikte ve yapıda olması, tütün haznesinin çapının tütünü sulandırmayacak büyüklükte yapılmış olması özellikleri yer almaktadır. Bu özelliklere sahip olmasının yanında pipolarında görsel bir elegantlık yakalamak isteyenler için de farklı dokularda ve modellerde üretilmektedir.

Dapper Pipo Satışı

Pipsan’ın yüksek gelirli müşterileri başta olmak üzere pipo sevdalıları için ürettiği Dapper Pipes modelleri, 2005 yılından itibaran elektronik pipo market ya da online alışveriş sitelerinin tütün aksesuarları bölümünde satışa sunulmaktadır. Dapper Pipes Pipoları Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye’ye e-ticaret sayesinde ulaşarak, kolaylıkla sahip olmanızı sağlamaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ