Web sitemize hoşgeldiniz.

Fotoğraflar İle Hediye Resimlik

Özel günlerde alınan hediyeler içerisinde maneviyat daha önemli bir yer kaplıyor ise bu alanda kullanılabilecek ürünlerin başında albümler ve resimlikler geliyor. Bu hediyeler ile birlikte sevdiklerinize oldukça güzel manevi değeri yüksek hediyeler hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflarla yapılabilecek hediyeler bu anlamda albümler üzerinden oldukça memnun edici olacaktır. Eğer sevdiklerinize oldukça anlamlı bir hediye hazırlamak isterseniz bu anlamda resimlikleri ve fotoğrafları bolca kullanabilirsiniz.

Fotoğraf Ağacı Yapın

Fotoğraflarla hediye yapmak manevi değerlere en çok önem veren insanlar için oldukça önemli. Bu anlamda ilk olarak verebileceğimiz önerilerde fotoğraf ağacı yer alıyor. Evinize ya da ayrı bir alana fotoğraf ağacı yaparak ayrı bir hediye planlayabilirsiniz. Bu anlamda yapabileceğiniz ilk alanın ev duvarları üzerinde olacaktır. Eğer sevdiğiniz insan ile aynı evde yaşıyorsanız fotoğraf ağacı tasarlayabilirsiniz. Bu anlamda ilk olarak duvara bir ağaç gövdesi çizebilirsiniz. Daha sonrasında ise bu ağacın dallarına sizin birlikte ya da ayrı çekindiğiniz fotoğrafları yerleştirebilirsiniz. Bu sayede güzel bir fotoğraf ağacı yapmış olursunuz. Aynı zamanda duvarlara yapabileceğiniz ışıklandırma sistemi ile bu fotoğraf ağacını gece lambasına da çevirebilirsiniz. Yine aynı bir evde yaşamıyor iseniz fotoğraf ağacı yapabilme şansınız var. Gerçek dallardan yapacağınız saksıya yapıştırma işlemi ile küçük bir ağaç oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında ağacın dallarına fotoğraflar asarak ışıklandırma sistemi ile birlikte hem fotoğraf ağacı hem de gece lambası hediye edebilirsiniz.

Günlük Albümü Yapın

Fotoğraflarla hediye fikirleri içerisinde aynı zamanda günlük albümleri de yer alıyor. Bu anlamda oldukça güzel bir defter alabilirsiniz. Ardından aldığınız defter içerisine birlikte çekindiğiniz fotoğrafları deftere yapıştırabilirsiniz. Ardından çektiğiniz fotoğrafların alt kısımlarına o gün sizin için en önemli olan olayları not edebilirsiniz. Bütün defteri bir sene için bu şekilde tamamen doldurduktan sonra bir sene sonrasında oldukça güzel bir hediye vermiş olabileceksiniz. Fotoğraf albümlerini defterler ile birlikte bu sayede kullanabilirsiniz. Aynı zamanda farklı tasarımlar ile birlikte de günlük albümlerini süsleyebilirsiniz. Bu sayede çok güzel ve anlamlı bir hediye oluşturmuş olabilirsiniz.

Fotoğraf Takvimi Yapabilirsiniz

Resimli hediye çeşitleri içerisinde önerebileceğimiz bir diğer fikir fotoğraf takvimleri. Bu konuda da artık çok farklı çeşitler oluşturulmaya başlanmış durumda. Tek tek ayları sizin resimlerinizin olduğu takvimler üzerine resmedebilirsiniz. Ardından küçük kart şeklinde olan fotoğraflı takvimler için bir küçük mandal ve ip alabilirsiniz. Hediyeniz sevdiğiniz kişinin duvarında asılı olacaktır. Ardından bu alanı kendi zevklerinize göre düzenleyebilirsiniz. İsterseniz baş harfleriniz şeklinde bir ışıklandırma ya da aşk, love yazısı şeklinde bir ışıklandırma yapabilirsiniz. Bu sayede resimlerin olduğu duvarı gece lambası olarak kullanabilirsiniz. İki farklı hediye gibi tasarlayabileceğiniz bu öneriyi isterseniz saatler ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bir duvar içerisinde hem fotoğraflı takvimleri hem de fotoğraflı saatleri görebilirsiniz.

Duvarı Çerçeve İle Doldurun

Son zamanlarda yapılan en güzel hediyeler içerisinde çerçeveler de kullanılıyor. Evin bir duvarına tasarım yapılabilmesi adına 10-12 çerçeveyi hediye olarak sevdiğinize verebilirsiniz. Çerçeveler içerisine de aynı zamanda en çok sevdiğiniz fotoğrafları yerleştirebilirsiniz. Bu sayede daha fazla manevi değeri yüksek bir hediye ayarlayabilirsiniz. Fotoğraf baskılı saat ile birlikte çerçevelere de hediye ekler kullanabilirsiniz. Bu anlamda duvar tasarımlarında orta kısım içerisinde saat yer alır. Etrafında ise kullanabileceğiniz çerçeveleri farklı kullanımlar ile yerleştirebilirsiniz. Bu anlamda farklı kullanımlar ile birlikte oldukça güzel bir duvar tasarlayabilirsiniz. Hem bu tasarımı kendiniz yaratabilir hem de sevdiğinizin yaratabilmesi için hediye edebilirsiniz.

Küçük Resimli Hediyeler Alabilirsiniz

Eğer çok büyük bir hediye vermek istemiyor iseniz daha farklı hediyeliklerin kullanımlarını yapabilirsiniz. Yani doğum günü, yıl dönümü vs değil ise bu anlamda durduk yere bir hediye vermek istiyorsanız daha küçük hediyeleri tercih edebilirsiniz. Buzdolabı magnetleri, anahtarlıklar, kitap ayraçları, bardak altlıkları bu anlamda size önerebileceğimiz ürünler arasında. Çünkü bütün ürünlerin fotoğraf konularak farklı kullanım alanları yaratılabiliyor. Resimli anahtarlık fiyatları nedeni ile bu anlamda en çok kullanılanlar arasında yer alıyor. İnsanlar anahtarlar ve magnetler üzerine fotoğrafları koyarak oldukça farklı hediyeler yaratabilirler. Bunun yanında popüler olan küçük ürünler içerisinde buzdolabı magnetleri yer alıyor. Bu sayede de buzdolaplarınızı süsleyebilir ve küçük, farklı hediyeler verebilirsiniz.

Manevi Hediyelerde Fotoğraf Kullanın

Eğer sevdiğiniz insana resim hediye etmek istiyor iseniz manevi değere önem verdiğinizi söyleyebiliriz. Bu anlamda hediye verebileceğiniz birçok farklı model ve tasarımda resimliklerin olduğunu söylemek gerekiyor. Bu modeller ile birlikte alabileceğiniz resimlikleri farklı kullanım önerileri ile sevdiklerinize verebilirsiniz. Resimlik içerisine koyabileceğiniz görsel ya da herhangi bir not bu anlamda önemli. Artık resimlikler sadece fotoğrafların konulması için kullanılmıyor. Aynı zamanda resimlikler içerisine notlar konularak da farklı tasarımlar elde edilebiliyor. Baş ucuna bırakmak istediğiniz notları ya da her gün sevdiğiniz insanın okumasını istediğiniz notları resimlik içerisine koyarak bu anlamda bir hediye sunabilirsiniz. Bu hediyenin oldukça anlamlı olacağını söylemek gerekiyor.

Yatak Odası Fotoğraf Hediyeleri

Yatak odaları içerisinde kullanılabilecek olan fotoğraf hediyeleri genel itibari ile baskılar üzerinden yapılıyor. Bu anlamda nevresim takımları üzerine farklı fotoğrafların baskıları yapılarak hediye kullanımları sağlanabilir. Fotoğraf baskılı yastık bu anlamda ilk sırada yer alıyor. Farklı isimler ile birlikte yapılan fotoğraf baskılı yastıklar yanında aynı zamanda yorgan baskılarının yapıldığını dahi söylemek mümkün. Bunun yanında yatak odasında kullanılabilecek olan fotoğrafları hediyeler içerisinde yatak üstü resimleri yer alıyor. Büyük çerçeveler üzerinde pastel ile yapılan fotoğraf baskıları sayesinde yatak odası içerisinde farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda başucu masalarında yer alan çerçeveleri de farklı resimler ile birlikte doldurabilirsiniz. Bu dayede yatak odası içerisinde farklı bir fotoğraf hediyesi yaratabilirsiniz.

Fotoğraf Baskıları Nasıl Kullanılır?

Hediye olarak fotoğraflarınızı kullanacak iseniz bu anlamda farklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Baskı yapabileceğiniz hediye seçeneklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İlk olarak fotoğraf baskılı duvar saati yaptırabilirsiniz. Bu sayede kendi görseliniz üzerinden görüntüler saat şeklinde duvar süsü olarak yer alır. Bu anlamda oldukça anlamlı bir hediye yaratabilirsiniz.
  • Baskı üzerinden yapabileceğiniz ürünler içerisinde aynı zamanda takvimler de yer alıyor. Fotoğraf baskılarınız ile takvim kullanarak aynı zamanda farklı bir hediye yaratabilirsiniz.
  • Baskı ile yapabileceğiniz hediyeler içerisinde yer alan bir diğer kullanım ise büyük duvar resimleri. Kendi fotoğraflarınızın resimlerini baskı yaparak hediyelik kullanımı elde edebilirsiniz. Bu sayede fotoğraflar üzerinden bir başka hediye alanı yaratabilirsiniz.

Çerçevelere Not Bırakın

Fotoğraflar ile tasarlayabileceğiniz hediyeler arasında ilk olarak çerçeveler yer alıyor. Bu anlamda çerçeveler üzerine bırakabileceğiniz notlar ile oldukça iyi hediyeler çıkarabilirsiniz. Bu hediyelere yazacağınız notlar ise daha fazla hediyenizin daha anlamlı olmasını sağlayacaktır. Hediyelerinizi aynı zamanda etkileyici bir tasarım ile birlikte verebilirsiniz. Bu sayede hediyelerin daha anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Alabileceğiniz hediyeleri aynı zamanda farklı kutular ile birlikte de sunabilirsiniz. Resimliklerin farklı özellikler taşıması aynı zamanda sizin için hediyenin farklı olarak kullanılmasını da sağlayacaktır. Bu sayede farklı hediyeler çıkarabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ