Web sitemize hoşgeldiniz.

Farklı Modellerdeki Dapper Pipo Fiyatı

28 Mart 2017

Pipo denilince Türkiye’nin en iyi pipo üretimi yapan firmaları içinde Pipsan akla gelmektedir. Birçok farklı modelde yaptığı pipo üretimiyle Pipsan, birçok piposeverin gönlünde bambaşka bir yere sahiptir. Özellikle 2005 yılında iyi gelirli müşterilerinin taleplerini karşılamak için ürettiği Dapper özel seri pipolarıyla, sadece yüksek gelirli müşterilerinin değil birçok piposeverin gönlünde; gerek üretim kalitesi gerek verdiği içim zevki ve gerekse Dapper Pipo fiyatı ile farklı bir yere sahip olmuştur.

Dapper Pipo Çeşitleri

Pipsan, 1970’li yılların başından bu yana pipo üretimi yapan en iyi firmalardan biridir. İstanbul Eminönü Mercan’da yaptığı toptan ve perakende satışlarının yanında birçok ürününe, elektronik ticarert yapan internet sitelerinden çok uygun fiyatlarda erişmek mümkün. Bu sayede özellikle de Dapper modelleri içinde; Dublin, Bents ve modelleri , Pot Pipo, Chimney, Billiard ve modelleri, gemicipipo seti ve lületaşı modellerine ulaşabilirsiniz.

Dapper Pipo’nun Özellikleri

Dapper Pipo’nun en önemli özelliği; özel gül ağacı kökünden yapılmış olmasıdır. Ayrıca piponun çemberindeki orantı, tütün yanmasını engellediği için harika bir içim zevki vermekte ve kıvrılabilen sap özelliği sayesinde de kullanımda mükemmel bir rahatlık sağlamaktadır. Tüm bu özelliklere sahip iyi kalitede bir pipoyla harika içim anlarını yaşayabilirsiniz. Sizler de Pipsan farkıyla en uygun Dapper Pipo fiyatı sayesinde, ömür boyu inanılmaz bir içim hazzı yaşabileceğiniz pipolara elektronik ticaret yapan siteler üzerinden sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ