Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Olympos Bar Nerede?

7 Ağustos 2018

Yeni bar çeşitleri yerine çok daha kaliteli ve popüler barların ilgi görmeye devam ettiği bir şehir olan Eskişehir’de Olympos Bar dikkat çekiyor. 18 yaşından küçük olanlar için kahvaltılık ve atıştırmalıklara ek olarak, alkolsüz içeceklerle hizmet verilebiliyor. Eskişehir Olympos Bar nerede? Olympos Bar’ın gece alemlerinde değerlendirilmek istenmesi halinde, Gece alemlerindeki yerinden yararlanılabilir.

Olympos Bar’a Nasıl Gidilir?

Olympos Bar’ın Eskişehir’de ulaşılmasını sağlayan adresine araçla gidilmesi mümkün değildir. Barlar Sokağı’nda bulunması nedeniyle, barlar sokağına yakın olan bir noktada aracın bırakılması mümkündür. Olympos Bar özellikle de güvenli ve kaliteli mekan yapısını, Hoşnudiye Mahallesi, Vural Sokak 26130 olarak belirlenen adresiyle müşterilerine sunuyor.

Olympos Bar, güvenli ve kaliteli bir hizmet sürecine sahip olması nedeniyle özellikle de Barlar Sokağı’nın güvenli bar publarındandır. Eskişehir bar seçeneklerinin her zaman için ilgi görmeye devam eden uygulamalarını müşterilere sunmasını sağlayan mekandır. Olympos’un gençler tarafından yoğun bir şekilde tercih edildiği bilindiği gibi, her zaman için uygun fiyat ortalamasının yiyecek ve içeceklerle değerlendirilmesine imkan tanınıyor. Alkollü, alkolsüz içecekler, kahvaltılık ve atıştırmalık yiyecekler sayesinde günün tüm zaman aralıklarında ilgi görmeye devam eden mekanlar arasında Olympos Bar’ın da yer alması sağlanmıştır.

Olympos Bar İletişim Bilgileri: Eskişehir’de özel olarak bar bünyesinde hafta içi veya hafta sonunda bir gün için rezervasyon yaptırılabiliyor. Müşterilerine özel imkanlar tanıması nedeniyle ilgi gören Olympos Bar bünyesinde direkt olarak iletişim bilgilerinden yararlanılması sağlanıyor. Eskişehir Olympos Bar nerede? Eskişehir’in gözde mekanları arasında uzun yıllardır kendine yer bulan Olympos, Barlar Sokağı’nda bulunuyor.

18 yaşının üzerinde olan bireylerin gece alemleri için de yararlanabileceği etkinliklere sahip olan bar yapısı oluşturulmuştur. Cumartesi ve Pazar da dahil olmak üzere tüm günlerde hizmet verilmeye devam edilen mekanlardan bir tanesi olan Olympos Bar telefon numarası 0222 233 06 36 olarak belirlenmiştir. Hoşnudiye Mahallesi, Vural Sokak’ta bulunan mekan için gün içerisinde iletişime geçilmesi mümkün oluyor. Rezervasyonunuzu hangi gün için ve kaç kişi için yaptırmak istediğinizi de belirtebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ