Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Gece Açık Veteriner

4 Ağustos 2018

Eskişehir’de hayvanların tedavisinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi ve acil vakaların önleminin alınması için gece açık veterinerler hizmet vermeye devam ediyor. Eskişehir gece açık veteriner hizmetinden sadece hafta içinde değil, hafta sonunda da yararlanılabiliyor.

Bazı veteriner dükkanları ise haftanın beş günü, 24 saat boyunca hizmet vermeye devam ediyor. Köpek, kedi, kuş veya diğer hayvanlar olması fark etmeksizin direkt olarak dükkanlara açık oldukları süreler içerisinde ulaşabilir ve her zaman için çalışma faaliyetleriyle hayvanın iyileşmesini sağlayabilirsiniz.

Gece Açık Veterinerler

  • Dost Veteriner Kliniği, Eskişehir’in İstiklal Mahallesi Konuk Sokak bölgesinde hizmet veriyor. Özellikle hafta içerisinde Pazartesi’den Cuma’ya kadar 24 saat boyunca hayvanların getirilmesi mümkün oluyor. Cumartesi ve Pazar günleri ise veteriner kliniği kapalıdır.
  • Nevzat İnan Veteriner Kliniği, Arifiye Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi 27 numarada yer alıyor. Dükkanın açık olduğu günler hafta içinde olacak şekilde belirlenmiştir. Özel olarak veterineri çağırmak istediğinizde ise 0542 314 70 77 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
  • Eskişehir’in en ünlü veteriner kliniklerinden bir tanesi olan Sempati Hayvan Hastanesi Hoşnudiye Mahallesi, İskender Sokak’ta yer alıyor. Numara 12’de bulunan klinik hafta için de hizmet veriyor.
  • Adalar Veteriner Kliniği, Cumhuriye Mahallesi Kırım Caddesi, 6/E’de bulunuyor. Pazar günleri haricinde her zaman için açık olan klinik, Pazartesi’den Cumartesi’ye 19:00’a kadar çalışmalarını gerçekleştiriyor.
  • Nuh’un Gemisi Veteriner Kliniği, Vişnelik Mahallesi’nin Öğretmenler Bulvarı, Yetik Apartmanı’nda konumlanmıştır. Çalışma saatleri Pazar günü hariç, 09:00 ile 19:00 olarak belirlenmiştir.
  • Angora Veteriner kliniği, Cumhuriyet Bulvarı, Kurtuluş Mahallesi 108 numarada bulunuyor.

Eskişehir Veteriner Ücretleri

Eskişehir’de veterinere götüreceğiniz hayvana nasıl bir tedavi uygulanacağına bağlı olarak ücretler değişecektir. Yapılacak olan incelemeyle birlikte, hayvanın nasıl bir problemi olduğunun net olarak anlaşılması gerekiyor. Daha sonra ise veterinerinizle nasıl bir tedavi yapılacağı konusunda görüşebilir, bilgi aldıktan sonra ise tedaviye başlanmasını sağlayabilirsiniz. Direkt olarak veterinerin telefon numarasını alabileceğiniz gibi, günün büyük bir bölümünde açık olan veterinerler için ise dükkan numaralarından ulaşabilirsiniz. Eskişehir hece açık veteriner klinikleriyle her zaman tedavi yapılabilen bir şehirdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ