Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir En İyi Eğlence Mekanları

1 Ağustos 2018

Türkiye’nin Batı taraflarında bulunan ve genellikle en çok beğenilen yerlerinden bir tanesi olarak görülen Eskişehir, bununla doğru orantılı olarak eğlence mekanları ile tanınmaktadır. Özellikle bazı yerlerin adeta eğlence merkezi haline gelmesi de bunu kanıtlar niteliktedir. Eskişehir en iyi eğlence mekanları ağırlıklı olarak porsuk çayının kenarındaki Adalarda ve barlar sokağı civarında bütünleşmiştir. Ayrıca bunlara ek olarak öğrencilerin en çok zaman geçirdiği mekanlardan bir tanesi de Bağlar taraftarıdır. Anca buralarda genellikle eğlence mekanlarından ziyade fast food mekanları bulunmaktadır.

Eskişehir’deki eğlenceli gece mekanları

Eskişehir’de bulunan bazı meyhane ve barlar adeta eğlence için ve stres atmak için yaratılmış yerlerden bir tanesidir. Bunlardan birisi olan twenty six Cafe Eskişehir’deki en çok beğenilen barlardan yalnızca birisidir. Özellikle kullanıcı yorumlarına bakıldığında en çok beğenilen bu yerin en çok beğenilen taraflarından bir tanesi de çalışanlarının müşterilerine karşı gösterdiği hizmet kalitesi olmaktadır. Ayrıca alkollerinin de oldukça hoş bir tada sahip olması bu mekanı sevilen yerlerden bir tanesi yapmayı başardı. Bir diğer eğlence mekanı da monte Cafe Bar denilen yerdir. Burada da daha çok arkadaşlarınızla günlük sohbet edebileceğiniz nezih bir ortam bulunmaktadır. Eğer daha gurültülü bir yer istiyorsanız 222 Park’ı deneyebilirsiniz.

Eskişehir’deki Eğlence’li meyhane mekanları

Daha çok günün stresini ve efkarını atmak istiyorsanız uğrayabileceğiniz Eskişehir’deki eğlence mekanlardan bir tanesi de Bomonti aile Meyhanesi dir. Burada isminden de anlaşılacağı üzere yalnızca erkek erkeğe değil, aynı zamanda ailenizle birlikte de gidebilirsiniz. Nezih bir ortam olması nedeniyle ailelerin de çokça tercih ettiği yerlerden birisidir. Ayrıca bir diğer meyhane mekanı da Kör Kamil Meyhanesi dediğimiz yerdir. Burası Bomonti aile meyhanesine göre bir miktar daha nezihlikten uzak kalmaktadır. Bu mekanın daha çok yapılan yorumlara göre mezeleri beğenilmektedir.

Eskişehir’deki En iyi eğlence mekanları nasıl bulunur ?

Eğer Eskişehir’e ilk defa gidiyorsanız veya daha önce buradaki eğlence mekanlarına uğramadıysanız Eskişehir en iyi eğlence mekanları bulma olasılığınız oldukça yüksektir. Bunun nedeni ise şehirdeki birçok yerin oldukça eğlenceli yerler olması ve gerek tek başınıza, arkadaşlarınızla veya ailenizle oldukça keyifli zaman geçirebileceğiniz yerlerde olmasından kaynaklanır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ