Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Süveter Nasıl Örülür, ANLATIMLI ERKEK SÜVETTER MODELİ

V yaka erkek süveter yapılışı ile hali hazırda piyasa fiyatı oldukça yüksek olan kazakları ve süveterleri birkaç çile ipten elde edebilirsini. Hem daha hesaplı hem de daha hoş tasarıma sahip olan bu örgüyü oluşturmak oldukça pratik bir yapıda olacaktır. Siz de kısa sürede verilen detayları dikkate alarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yün seçimini kullanmak istediğini mevsime göre yapmalısınız. Kış mevsimi için kalın ve kırçıllı olan ipler çok daha uygun olacaktır.

Süveter Örerken Takip Edilmesi Gereken Adımlar Nelerdir?

Erkek süveter nasıl örülür konu başlığı altında kişilerin dikkate almaları gereken temel adımlar;

  • Süveterin kol kesimine kadar olan kısmının 50 santim uzunluğunda olması gerekir.
  • Süveterin tüm uzunluğu 70 santim ve genişliği de 50 santim olmalıdır.
  • Arka parçanın 140 ilmek ile başlaması gerekir. Ön parça ise 186 ilmek olmalıdır.
  • Kol lastiği 138 ilmek son olarak yaka lastiği ise 188 ilmekten oluşmalıdır. Bu şekilde muntazam M beden bir süveter oluşturabilirsiniz. Bu örgü için toplamda 5 adet çile bitireceksiniz.
  • Özellikle kol kısmının kesim aşaması ile alakalı sıklıkla soru gelmektedir. Her bir sırada 4 ilmek kesmelisiniz. Bu şekilde kol oyuntusunu sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Erkek süveter nasıl örülür sorusunu yönelten kişilerin bu detayları dikkate almaları gerekir. Yün seçimi ve ip seçimi de doğruysa kısa sürede gerekli olan bütün modelleme aşamalarını tamamlayabilirsiniz.

Yün Seçimi, Modeller ve Süslemeler

Erkek süveter nasıl örülür konu başlığı kadar dikkate alınması gereken bir diğer unsur da kesinlikle süsleme kısmıdır. Son senelerde erkek kazak ve süveterlerinde de oldukça iddialı süslemelerin kullanıldığı görülür. Siz de ek düğmeler ile bu hoş görünümü elde edebilirsiniz. Sadece süsleme konusunda değil aynı zaman renkler konusunda da iddialı seçimlerde bulunabilirsiniz. Örneğin koyu parlak yeşiller ve bal kabağı renginin son senenin en büyük trendlerinden biri olduğu da belirtilmelidir.

V yaka erkek süveter modellerinde bu detayları dikkate alarak kısa bir süre içerisinde modelinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Seçilen bu ürünlerin piyasada satılan birçok modelden çok daha iddialı olacağının da altı çizilmelidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ