Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Çocuk Süveter Örgü Modelleri, 2019 Erkek Bebek Süveter Modelleri

Erkek bebek süveter modelleri üzerinde bulunan minik motifler ile çok daha göz alıcı hale gelecektir. Özellikle örgüye yeni başlayanlar için de uygun ve pratik olan bu model kişileri kısa sürede uzun seneler çocuklarına kullandırabilecekleri bir süveter sahibi yapar. Süveterin örülme aşamasında muhakkak çocukların ten sağlığını tehdit etmeyecek yünlerin kullanılması gerekir. Ancak bu şekilde kaşıntı ya da tahrişe sebebiyet vermeden modelinizi çocuğunuza sunabilirsiniz.

Süveter Nasıl Örülür?

Erkek çocuk süveter örgü modelleri arasından bulut motifli seçeneği tercih ettiyseniz uygulamanız gereken adımlardan bazıları şu biçimde sıralanır;

  • Öncelikle lastik kısmı ile işe başlamalısınız. Bu kısmın koyu renk yapılması modelin kendini çok daha kolay bir şekilde göstermesini sağlayacaktır.
  • Lastiğin örülmesinden sonra 8 ilmek ters olarak örülmelidir.
  • Bunun akabinde 4 adet ilmeğin örülmeden atlanması gerekir. Bu sayede bombeli görünüm elde edilecektir.
  • 4 adet boş bırakılan ilmeğin akabinde 8 adet ilmek daha ters olarak örülmelidir.
  • Aynı şekilde 4 adet ilmek örmeden atlanmalıdır. Geriye kalan 4 ilmek de ters olarak örülmelidir.
  • Süveterin daha gösterişli olmasını isteyen kişiler farklı motifler de ekleyebilir. Bu şekilde örnek devam ettirildiği zaman harika bulut desenli ve kabartmalı bir ürün ortaya çıkacaktır.
  • Dileyen kişiler süveteri çift renkli bir şekilde de örebilir. Örneğin erkek çocuklar için beyaz ve yeşil renklerin kombini çok hoş bir duruş sağlayacaktır.

Erkek çocuk süveter örgü modelleri bu adımların tamamlanması ile sorunsuz bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Modellerde Hangi Tür İp Kullanılmalıdır?

Erkek çocuk süveter örgü modelleri dahilinde olabildiğince yumuşak ve orta incelikte bir ipin kullanılması gerekir. İpin üzerinde yazan şiş kodunu dikkate alarak örme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kalın şiş kullanımı süveterlerde çok uygun bir durum değildir.

Anlatımlı erkek bebek süveterleri dahilinde süslemelere çok yer verilmese de isteyen kişiler ek düğmeler ile daha gösterişli bir model de ortaya çıkarabilir. Fakat bu modellerde kullanılan düşmelerin muhakkak boyutları büyük olmalıdır. Bu şekilde çocukların düğmeleri yutma gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ