Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Boyunluk Nasıl Örülür Resimli, Erkek Örgü Boyunluk Modelleri

Son dönemlerde atkıdan çok daha sık kullanılan ve kullanışlı bulunan ürünlerin başında boyunluk modelleri gelir. Boyunluk modelleri ile tarzınızı harika bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu modelleri evde kısa sürede tamamlayabilir ve neredeyse bir çile bile yün harcamadan ürününüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Derya Baykal örgü boyunluk modelleri içerisinde en çok tutulan modellerden biri olan erkek boyunluklar günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Model Nasıl Ortaya Çıkarılır?

Erkek boyunluk nasıl örülür resimli olarak anlatıldığı zaman anlaşılırlık seviyesi çok daha yüksek olmaktadır. Bu modelleri oluştururken dikkate almanız gerekenler;

  • 35 ilmek ile başlamak boyunluk için yetişkin kişilere yeterli olacaktır.
  • Boyunluk Selanik örneği ile hazırlanmaktadır. Bu nedenle çok daha hızlı üreyecektir. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde boyunluğu aynı gün içerisinde dahi bitirebilirsiniz. Hatta baba-çocuk için uygun olan minyatür halini de tasarlayabilirsiniz.
  • İkinci sıraya geçerken ipin arkaya alınması gerekir. Bu şekilde bitiş kısımları çok daha muntazam bir halde olacaktır.
  • Kalınlık derecesini kendi isteğinize göre tamamlamalısınız. Bir karış ya da bir buçuk karış boyunluk için yeterli olacaktır. Daha dökümlü durmasını isterseniz hem boyunu hem de genişliğini artırabilirsiniz.

Erkek boyunluk nasıl örülür resimli olarak da anlatılan bu kriterlere uyum sağlanarak bir gün içerisinde boyunluğunuzu oluşturabilirsiniz. Hem kendiniz için hem de hediye etmek için harika bir alternatif olacaktır.

Erkek boyunluk nasıl örülür resimli şekilde anlatıldığı zaman sizin piyasada satın alacağınız modellerden çok daha kalitelisi ve kapsamlısı ortaya çıkmaktadır. Hatta farklı farklı renkler örerek tüm mont ve kıyafetlerinize uygun şekilde de tasarım oluşturabilirsiniz.

Yün ve Şiş Seçimi

Snood boyunluk nasıl örülür konu başlığı kadar yün seçiminde de hassas davranmanız tavsiye edilir. Bu şekilde modellerin çok daha kusursuz bir şekilde ortaya çıkarılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle kış günlerinde sizi çok daha sıcak tutması ve kaşınma gibi durumların da ortaya çıkmaması için özellikle yumuşak kaliteli yünler kullanılmalıdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ