Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Arkadaşınız İçin Farklı Hediyeler Seçin

Hediye almak için birçok farklı alternatif arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Böylelikle hediye seçimi yaparken en iyi ve en güzelini satın almış olacaksınız. Erkek arkadaş için alınabilecek birçok farklı hediye modeli ve seçeneği vardır. Bunlardan en güzellerini sizler için listeledik. Fark yaratıp oldukça şık olan ve sadece erkeklere özel birçok hediye alternatifi vardır. Bunlar arasından bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.

Sigara Tabakası Hediye Etmek

Sigara tabakası son yılların tekrardan yükselişe geçen ürünüdür. Oldukça güzel ve ihtişamlı bir görünümü vardır. Her türlü sigarayı alabilmek için üretilmiştir. Farklı tasarımları, değişik beğeni ve zevklere göre tasarlanmıştır. Metalden üretilen sigara tabakası, en fazla 20 taneye kadar sigara alabilme kapasitesine sahiptir. Yani bir paket sigarayı rahatlıkla bu tabaka içerisine koymanız mümkündür. Zippo tarafından üretilen sigara tabakaları ise en çok ilgi görenleridir. Çünkü görsel anlamda çok şıktır. Ayrıca değişik işlemeli modelleri de vardır. Fiyatı her ne kadar biraz pahalı olsa da, verilen paraya kesinlikle değmektedir. Çakmakla beraber satılan modeller ise oldukça kullanışlıdır. Bunun yanı sıra direkt çakmağın monte edildiği tabaka modelleri de bulunmaktadır. Bu ürünler de çok büyük ilgi çekmektedir. Çünkü çakmağın bir tarafında sabitlenmiş olan ve artık ürünün bir parçası haline gelmiş çakmak bulunmaktadır. Çakmak taşımaktan sıkılanlar için özel olarak hazırlanmış olan bu ürün, bundan dolayı da çok fazla satılmaktadır. Bir erkeğe satın alınabilecek en güzel hediyelerin başında gelmektedir.

Çakmak Satın Almak İyi Bir Tercih Olacak

Sigara kullananların en sevdiği ve özel bir anlam yüklediği ürünlerin başında çakmak gelmektedir. Çünkü çakmaklar sadece sigara yakmak için kullanılmaz. Bu ürün aynı zamanda bir aksesuardır. Farklı tasarımları ve modelleri vardır. Her fiyattan çakmağa rastlamak mümkündür. En pahalı ve en kaliteli markaların başında Zippo gelmektedir. Çok uzun yıllardan beri piyasada olan firma, dünyanın en şık ve modern tasarımlarını dizayn etmektedir. Fiyat olarak biraz pahalı olsa da, ödenen paraya kesinlikle değmektedir. Bundan ötürü de çok tercih edilmektedir. Erkekler için alınabilecek en güzel hediye olarak göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra başka çakmak modelleri de bulunmaktadır. Daha ucuz bir şey almak istiyorsanız mesela Clipper marka çakmak satın alabilirsiniz.

Puro Seti

Erkek arkadaşa alınabilecek bir diğer hediye ise puro seti olarak bilinmektedir. Bir sınıf göstergesi haline gelen puro, bundan ötürü de oldukça büyük ilgi görmektedir. Tütün içmenin en güzel hale geldiği bu ürün, farklı aparatlardan oluşan setler ile de satılmaktadır. Puro seti içerisinde puro aparatlarının hepsi de bulunmaktadır. Set içerisinde en dikkat çeken ürünlerden birisi çakmaktır. Çünkü puro çakmağı normal çakmaklardan farklıdır. Özellikle puro yakmanın çok zor olduğu bilindiği için özel bir çakmak üretilmiştir. Bu çakmak genellikle tourch özelliğine sahiptir. Set içerisinde özel olarak üretilmiş olan bir küllük de bulunmaktadır. Puro oldukça büyük bir üründür. Sıradan bir küllük üzerinde durması imkansızdır. Bundan dolayı da puro küllüğü büyük bir önem arz etmektedir. Küllük malzemeleri ise değişmektedir. Metalden üretilmiş olanlar son derece dayanıklıdır. Güzel bir görüntüsü de vardır. Kristal ve cam küllükler de büyük ilgi toplamaktadır. Puro içenlerin mutlaka bulundurması gereken bir diğer ürün ise delici ya da kesicidir. Çünkü puronun şapka bölümünün delinmesi ya da kesilmesi gerekmektedir. Bunu sağlayan ürün ise set içerisinde bulunmaktadır.

Kanyak Matarası Seti

Kanyak matarası seti bir başka ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkeklere alınabilecek değişik bir hediye alternatifidir. Son derece işlevseldir. Özellikle de alkol kullanan kişilere armağan olarak verilebilir. Set içerisinde birden fazla aparat bulunmaktadır. Bunların başında kanyak matarası gelmektedir. Kanyak matarası paslanmayan metalden üretilmiştir. Son derece dayanıklıdır. Sadece alkollü ürünler alabilmektedir. Bundan ötürü de içine asitli ya da meyveli bir ürün koymak pekiyi bir tercih olmayacaktır. Çünkü bu tip ürünler, mataranın kararmasına sebep olmaktadır. Matara seti içerisinde shot ismi verilen bardaklar da bulunmaktadır. Bu bardaklar da metalden üretilmiştir. Bir misafiriniz olduğu zaman matara içindeki alkolü onunla paylaşabilirsiniz. Böylelikle güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Matara setinde huni de bulunmaktadır. Alkol doldururken dökülmemesi için bu ürünü kullanabilirsiniz. Bazı matara setlerinde ise çakmak, anahtarlık ve çakı takımı gibi ürünler de bulunmaktadır.

Bong Almak

Tütün kullanan ya da sigara içen erkek arkadaşınıza bong da satın alabilirsiniz. Oldukça şık tasarımlara sahip olan bong, tütün içmek için üretilmiş bir şişedir. Nargile benzeri bir yapıya sahiptir. İçerisine su koyularak içilmektedir. Ayrıca buz eklemek de mümkündür. En çok tercih edilen çeşidi ise camdan yapılmış olandır. Bunun yanı sıra seramikten yapılmış olan ve dekoratif özelliğe sahip olan bong modelleri de bulunmaktadır. Bunların fiyatları ise biraz pahalıdır. Daha ucuz bir ürün almak istiyorsanız, plastik bong modellerini tercih edebilirsiniz. Silikon ve akrilik bong çeşitleri de vardır. Fiyatları ise değişmektedir.

Hediye Nereden Alınır?

Hediye almak için birçok farklı alternatife bakabilirsiniz. Bunlardan birisi normal mağaza ve dükkanlardır. Ayrıca internet üzerinden de satın alma yapabilirsiniz. İnternetin sunmuş olduğu avantajlar son derece fazladır. Çünkü bu sayede indirim kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ