Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkeğe Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

Yaklaşan sevgililer günü için bayanların alışveriş telaşının yaşandığı günlerde en büyük sıkıntı sevgililer günü erkeğe hediye ne alınır kısmında başlamaktadır. Erkekler genellikle kalpli, kırmızılı, çiçekli böcekli hediyelerden çok fazla hoşlanmazlar. Sevgililer günü konsepti içerisinde ona uygun olabilecek hediye bulmanız zor olabilir. Bu nedenle yapmanız gereken hediye almak için konsept dışına çıkarak normal hayatında kullanabileceği hediyelik eşyalara yönelerek sevgililer günü hediyesi olarak vermenizdir.

Konsept Dışı Hediye Seçenekleri

Sevgililer günü için erkek arkadaşa alınabilecek hediyelik ürünler yine günlük yaşamında ya da iş hayatında kullanabilecekleri zevklerine hitap eden hobilerinden yola çıkarak satın alabileceğiniz ürünler olmalıdır.

Sevgililer günü hediye almak istediğiniz erkek arkadaşınız doğayı, kamp yapmayı çok seviyorsa ona kamp sırasında kullanabileceği bir termos ve kamp sırasında ya da iş yerinde evinde kullanabileceği şık bir kupa bardak satın alabilirsiniz. Kalpli bir yastıktan çok daha fazla hoşuna gidecek bir hediye olacaktır.

Alışkanlıkları içerisinde sigara kullanmak, puro ya da pipo içmek gibi özel zevkleri olan beyler için en uygun hediye seçeneği ise bunlara uygun olabilecek aksesuarlardır. Sigara tablası ile şık bir çakmağı ikili takım yaparak sevgililer günü hediye alternatifleri içerisinde sunabilirsiniz. Puro için şık puro kılıflarından puro kesicilerine, küllüklerine kadar pek çok seçenek bulabileceğiniz gibi pipo için de pipo çeşitlerinden farklı modeller seçebilir sevgililer günü güzel hediyeler yaratmış olabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ