Web sitemize hoşgeldiniz.

En Uygun Fiyatlarda Dapper Pipes Pipoları

27 Mart 2017

Pipo denilince akla gelen ilk ve en kaliteli marka Pipsan olmaktadır. Pipsan, 1970’li yılların başından beri verdiği kaliteli hizmet ve pipo severler için sunduğu farklı modeldeki pipolarıyla, birçok elektronik ticaret sitesinde pipo severlerle buluşmakta. 2005 yılında özel seri olarak piyasaya sulan Pipsan’ın Dapper pipolarına, Dapper Pipes Pipoları fiyat olarak en uygun tutarlarda, birçok online alışveriş sitesinden ulaşılabilinmektedir.

Dapper Pipo Modelleri

Türkiye’nin en farklı modellerine ve en kaliteli ağaçlardan yapılmış pipolarına sahip Pipsan’ın 2005 yılında farklı bir içim tadı sunmak için en kaliteli gül ağacından yaptığı ve sınırlı sayıda satışa sunduğu Dapper pipo modelleri arasında; Dapper Dublin Pipo ve modelleri, Dapper Bents Pipo ve modelleri, Dapper Pot Pipo ve modelleri, Dapper Chimney Pipo ve modelleri, Dapper Billiard Pipo ve modelleri, Dapper Bent Apple Pipo ve modelleri, gemici modelli, lületaşlı ve Billiard lületaşı modellerinde Dapper pipolar yer almaktadır.

Dapper Pipo Farkı

Birçok pipoya göre farklı bir içim sunan ve özel üretim ürünü olmasına karşın birçok online alışveriş sitesinde en uygun Dapper Pipes Pipoları fiyat seçenekleri sayesinde sahip olunacak piponuz özellikleri arasında;

  • Kaliteli gül ağacından yapılmış olması,
  • Ağızlığın içinde bulunan deliğin çok rahat hareket edebilmesi,
  • Tütün haznesinin deliğinin çok orantılı bir biçimde oluşturulmuş olması,
  • Farklı dokulara sahip olması, yer alacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ