Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Pürmüz Çakmak Modeli

21 Mart 2017

Güzel ve farklı bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman en iyi pürmüz çakmak modeline bir bakmalısınız. Bir çakmaktan nasıl ve kime hediye olur hiç düşündünüz mü?

Pürmüz Çakmakların Kullanımı

Öncelikle pürmüz çakmak nedir bilmelisiniz. Puro için birisi keyfine düşkün demektir. Üstelik puro yakmak için normal bir çakmağı kullanmayacağını da bilmelisiniz. Bunun için çoğu puro içicisi pürmüz alevli çakmakları kullanır. Bu çakmaklar içindeki gazı rezistansla yakarlar ve çakmak taşı yerine pil kullanırlar. Ayrıca çıkardıkları ısı ise 1300 dereceyi bile geçer. Üstelik rüzgârda bile sönmezler.

Pürmüz Çakmaklar Nerelerde Kullanılır?

Eğer puro içmeyen birisi için hediye bakıyorsanız yine bazı özelliklere hediye alabilirsiniz. Örneğin kamp ya da balık avlamaya gidiyor mu? Ya da mutfakta vakit geçirmeyi seviyor mu? Hatta bazı küçük el işi ya da küçük tamiratlar yapıyor mu? Eğer cevabınız evetse size yine güzel bir pürmüz çakmak gerekecek. Tüm bu alanlar için kullanabileceğiniz birbirinden güzel ve şık pürmüz çeşitleri ile hediyeniz her an el altında olacak.

Dikkat Edin!

Her gülün bir dikeni olduğu için bu çakmakların da dikkat etmeniz gereken bazı yönleri var. İlk olarak pürmüz çakmakların alevine dikkat etmelisiniz. İkincisi pürmüz çakmak nasıl doldurulur konusunda dikkatli olmalısınız. Sibopların çevresin eğer farklı bir renk varsa çakmak gazınızı o renkteki kutudan doldurun. Çünkü bunlar sibop çaplarını gösterir. Bunun dışında pürmüz alevli çakmak fiyatları 30 lira gibi çok ucuz bir fiyattan başlar. Üst sınır da 3, hatta 4 basamaklı sayılara kadar çıkıyor. Unutmayın ki en iyi pürmüz çakmak modeli en pahalısı değil işinize en iyi yarayanıdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ