Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Oyunculuk Ajansları

14 Temmuz 2018

En iyi oyunculuk ajansları. Bu yazımızda sizleri en iyi cast ajansı sıralaması, en iyi ajanslar listesi ve en iyi ajans sıralaması konusunda bilgilendirmeye çalışacağız.

Herkesin mutlaka bir hayali vardir. Oyunculuk gibi zor hayalleri olanlarda, kast ettiğim gerçek oyunculuk. Kaliteli yerlerde kaliteli işler yapanlar. Bunun için belki de Türkiye’nin en iyi oyunculuk ajansına ihtiyacınız var.

  • Fenogram Ajans

En iyi cast ajansları arasında gösterebileceğimiz, 2010 yılında kurulan Fenogram Ajans, profesyonel model ve oyuncular ile birlikte cast hizmeti vermektedir. Gün geçtikçe oyuncu ve model sayısını arttırarak televizyon dizilerine, sinema filmlerine ve kliplere oyuncu; defilelere de modeller sağlamaktadır.

  • Erberk Ajans

20 yıllık geçmişinde Erberk Ajans birçok tanınmış yüzü ekrana kazandırmış ve bu alanda lider ajanslardan biri olmuştur. Ekranlarda izlediğiniz 7’den 70’e birçok oyuncu ve model Erberk Ajans kadrosunda bulunmaktadır. Örnekleri saymakla bitmez. Eğer kaliteli bir ajans arıyorsanız seçiminizi bu ajanstan yana kullanabilirsiniz.

  • Microp Production

Microp Production 2005 yılından bu yana yapımcı, oyuncu ve modellere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına, ekrana en yakışan yüzleri bulup, beğeni ile seyredilen sinema, dizi, klip, defile ve reklamları yapan yapım şirketlerinin ihtiyaç duyduğu model ve oyuncuları sağlamaktadır. En iyi cast ajanlarından biri olan bu ajansa da kaydınızı yaptırıp oyuncu seçmelerine katılabilirsiniz.

  • Oscar Ajans

2009 yılında Oğuz Güngör tarafından kurulan ve kuruluşundan bu yana birçok başarılı defile, dizi, sinema ve reklam filmine imzasını atan OSCAR AJANS, bünyesinde barındırdığı tecrübeli ve uzman ekipleri ile model, oyuncu ve yapımcılara hizmet vermektedir. Kaliteli ajanslarla çalışmak isteyenlerin ilk kayıt olması gereken ajanslardan biridir.

  • Mayadroom Ajans

Türkiye’de İlk ISO 9001 ve OHSAS 18001 Kalite Yönetim Belgelerine Sahip Cast ve Oyuncu Ajansı olan bu ajans da kayıt yaptırabileceğiniz ajanslar arasında yer alıyor. Bu ajansa kayıt yaptırdığınızda projelerde genellikle figüran olarak yer alırsınız. Bu işe yeni başlayanların çoğu zaten figüranlıktan geldiğine göre başlangıç için uygun bir ajans olduğu söylenebilir.

Bizim araştırmalarımıza göre en iyi oyunculuk ajansları bu şekilde. Umarım şansınız yaver gider, hayallerinize kavuşursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ