Web sitemize hoşgeldiniz.

En Güzel Hediyelerden Biri; Hiç Düşünmeden Zippo Al

Sigara kullanan sevdikleriniz için belki de en güzel hediye Zippo satın almak. Bu farklı ve kaliteli hediyeyle sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Hatta isterseniz önce sevdiklerinize hediye etmek yerine kendiniz için almak sizin daha çok işinize gelebilir. Hediye etmeden önce ürünü kendiniz denemek istemeniz de şahane bir bahane! zippo kibrit düşmanı olmanızı ve bir daha asla market ya da bakkallardan ucuz çakmak almamanızın sebebi olabilecek bir ürün. Kullanınca farkı anlayacaksınız!

Zippo’yu Nerede Bulabilirim?

D&r Zippo almak için gidebileceğiniz yerler arasında. İsterseniz zippo hepsiburada ya da Zippo sahibinden şeklinde aratarak online alışveriş uygulamalarından da Zippo satın alabilirsiniz. Bir çok yerde bulabileceğiniz Zippo çakmağın birçok çeşit ve rengini görünce seçmekte çok zorlanacaksınız.

Orijinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Zippo satın alacağınız zaman sizin için sorun olacak tek şey ürünün orijinal mi yoksa sahte mi olduğunu ayırt etmeniz gerektiği. Bu ayrımı yapabilmenin birçok yolu var. Mesela çakmağın altında PA yazıyor mu yazmıyor mu kontrol edebilirsiniz. Çakmak taşının kırmızı olmaması gerekir. Eğer kırmızıysa alacağınız ürün sahte olabilir. Eğer doldurma deliği yoksa ve kaldırın yazısı yani ( lift to refill) yoksa da ürün sahtedir. Bu gibi ayrıntılara dikkat ederek sahte bir ürüne para verip kandırılmamış olacaksınız. Şimdi sadece binlerce çeşit arasından hangi Zippo çakmağı seçeceğinizi düşünmelisiniz!

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ