Web sitemize hoşgeldiniz.

Digitürk Faturası Ödeme Yolları Nelerdir?

24 Ağustos 2018

Digitürk faturası birçok kanaldan ödenebilmektedir. Digitürk fatura ödeme noktaları sayesinde ödeme talimatı da verilebilir. Otomatik ödeme talimatı ile anlaşmalı bankalardan tam zamanında fatura ödeme işlemi gerçekleştirilecektir. Böylelikle faturalara gecikmeyecek ve ödeme işlemi gibi durumları takip etmeden faturalarınız banka tarafından ödenecektir.

Digitürk Sitesinden online işlem merkezinden de ödeme yapmak mümkündür. Digitürk faturası ödeme, online işlem merkezi sayesinde kredi kartı ile kısa zamanda bir fatura ödemesi yapılması sağlanabilir. Aynı zamanda anlaşmalı bankaların şubelerinden de fatura ödemeleri bizzat yapılmaktadır. Digitürk aboneliği kimin üstüne ise o kişinin ismi verilerek borç bilgisine göre digitürk faturasını şubelerden de ödeme hizmeti bulunmaktadır. Ve tabi ki her firmada olduğu gibi Digitürkte’de müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçilerek ödeme talimatı verilebilmektedir. Digitürk müşteri temsilcisine ulaşmak için 0121  473 73 73 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Digitürk’ün yetkili servislerinin bulunduğu yerlerden de digitürk faturalarını ödemek oldukça kolaydır. Bankalardan yapılan ödemelerden küçük bir miktar hizmet bedeli alınmaktadır. Digitürk faturanızı banklar üzerinden ödemeyi düşünüyorsanız hemen hemen her bankada bu hizmeti bulabilmeniz mümkündür. Aynı şekilde internet üzerinden ödemelerin yapılması da belirli fatura ödeme siteleri bu hizmeti sağlayabilmektedir. Digitürk faturasını ödemek, öğrenmek ve sorgulamak için de kendi sitesine başvurmak yeterli olacaktır. Son derece kaliteli ve gelişmiş bir siteye sahip olan Digitürk’te son dönem fatura bilgisi SMS olarak ad iletilebilir. Bunun için sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. 3555 numaraya SMS atılarak fatura bilginizi görebilirsiniz. Cevap da SMS olarak gelecektir. SMS de ücretli bir servistir.

Digitürk Faturası için Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?

Otomatik ödeme talimatı ile faturalar gecikmeden ve kolayca sizi yormayacak ölçüde ödenmesi mümkündür. Online işlemler merkezine girilerek internet üzerinden de otomatik fatura talimatı verebilinir. Aynı şekilde müşteri temsilcisinden de yardım alınabilir. Anlaşmalı bankaların hepsinden otomatik ödeme sistemi talep etmek de mümkündür.

Digitürk Faturası İnternet Üzerinden Nasıl Ödenir?

Digitürk online işlemlerden yani internet üzerinden fatura ödeme yapılabilmektedir. Fatura bilgilerini onlineislemler.digiturk.com adresine giriş yapıldığında fatura işlemler menüsünden faturansınız kredi kartı ile ödeme imkanınız bulunmaktadır.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ