Web sitemize hoşgeldiniz.

Demir Clipper Çakmak Modelleri

21 Mart 2017

Metal clipper çakmaklar diğer modellerden çok daha uzun dayanabilirler. Metal çakmak fiyatları her yerde 5-50 TL arasında farklılık gösterir. Demir clipper çakmak, herhangi bir Clipper bayisinde ulaşabileceğiniz çakmaklardır. Demir clipper çakmak ortalama ömrü 20 yıldır. Clipper içerisinde bulunan garanti belgesi ile hemen hemen her Clipper bayisinde ücretsiz olarak Clipper çakmaklarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz.Her yıl 450 milyon üzerinde Clipper benzinli çakmak üretilmektedir. En çok üretilen metal çakmak Clipper cmp metal çakmak modelleridir. Demir Clipper çakmaklar 1974 yılında üretilmişlerdir. İlk üretildiklerinde büyük bir ilgiyle karşılanan bu çakmaklar günümüzde markanın en sık kullanılan çakmak modelleri arasında yer alır.

Wholesale Clipper Çakmaklar

Clipper, özel günler ve bayramlarda Wholesale günleri düzenler. Bu Wholesale günlerinde Clipper çakmaklar sadece toptan olarak satılırlar. Bu günlerde tek çakmak fiyatına 100’den fazla çakmak alabilmeniz mümkün olur. Wholesale Clipper çakmaklara farklı tarihlerde ulaşabilmeniz de mümkün olacaktır. Clipper bayilerinde Wholesale günlerinde satılan çakmaklardan oluşan özel seriler bulunur.

Orijinal Clipper Çakmak Nasıl Anlaşılır?

Kendi kutusunda, garantisiyle satılmayan tüm Clipper çakmaklar replikadır. Tıpkı Zippo çakmaklarda olduğu Clipper çakmakların arka kısımlarında üretildikleri gün, yıl ve ay yazmaktadır. Orijinal olmayan Clipper çakmaklarda tarih bilgisi bulunmaz. Orijinal olmayan Clipper çakmaklardaki Clipper yazısı genellikle yana yatıktır. Fakat replika olmayan Clipper modellerinde yazı düz ve Bold şekilde yazılmıştır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ