Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Mumluk

Dekoratif şamdan çeşitlerimiz, evinizde kullanmanız ya da hediyelik tercihleriniz için web sitemizde sergileniyor. Dekoratif mumluk çok çeşitli boyut, renk ve stilde üretilir. Özellikle ahşap mumluk ve kafes mumluk çeşitlerimize göz atmayı ihmal etmeyin lütfen.

Sitemizde size sunduğumuz etkileyici mumluk dizilimiyle, odanızın atmosferini istediğiniz gibi ayarlayın. Yanıp sönen titrek ışıklı mumlar, eşit derecede büyüleyici mumluklara yerleştirildiğinde farklı bir şekilde parlarlar. Dekoratif mumluklarımıza bir bakın ve mevcut iç veya dış mekanlarınızı tamamlayacak parçaları bulun.

Yaktığınız her mumu dekoratif mumluklarımıza yerleştirerek, büyüleyici bir dokunuş ekleyin. Çağdaş tasarımlı gümüş mumluklarımız, geleneksel ahşap mumluklarımız,  bronz mumluklarımız ya da altın varaklı silindirik mumlarımız bulunuyor. Aynı şekilde çok güzel hazırlanmış 3’lü ya da 5’li tealight mumluklarımızda da, sizler için sonsuz seçenekler sunuyoruz. Şeffaf cam muhafazalı sofistike mumlukların yanı sıra, kestane yüzeyli özel tarzlı duvar mumlukların ve çok daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Aydınlatma ve mum aksesuarlarımız daha romantik bir ortam yaratmanıza, küçük bir odada zarif bir aydınlatma sağlamanıza ya da ilginç bir masanın dekoruna, merkezden bir sıcaklık eklemenize yardımcı olabilir.  Süslü tabanlar, elle süslenmiş tasarımlar ayrıntılı yüzeyler ve mumluklarınızın kendine özgü çekiciliği sayesinde istediğiniz odaya istediğiniz karakteri kazandırabilirsiniz.

Hemen bugün bir set alın ve dekoratif mumlukları kullanarak yeni yaşam alanınızı düzenleyin.

Dekoratif Mumluklarımızın Genel Özellikleri

Sitemizde sizin için satışa sunduğumuz dekoratif mumlukların genel özellikleri şunlardır:

1. Mumluklarımız montaj gerektirmez,

2. El yapımı değildirler,

3. Suya dayanıklı modeller vardır,

4. Gıdalara sürünmesi kesinlikle güvenli değildir. Yiyecek ve/ veya içeceklerle doğrudan teması önlenmelidir.

5. İç mekanda ve/veya dış mekanda kullanılabilir,

6. Temizlemek için nemli bir bezle hafifçe silin,

7. Özel kilim ve mobilyalarda leke bırakabilir. Kullanırken bunu göz önünde tutun.

Bir masa, oturma alanı ya da kitaplığı aydınlatmak için dekoratif mumluklara en sevdiğiniz mumları yerleştirin. Ürünlerimiz ayrıntıda etkileyicidir. Birbirleriyle eşleştirildiğinde mükemmel görünürler.

Dekoratif Mumluk Çeşitleri

Şamdanlar

Bunlar özellikle konik ve/veya sütun mumlarla birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Mumluklar, üzerine yerleştirildikleri yüzeyi korumak için herhangi bir tepsiye sahip değildirler.

Gömme Mumluklar

Bunlar tealight mumlar için daha kullanışlıdır. Bu mumluklar, haznede bulunan erimiş balmumu damlalarını toplarlar. İçlerine yerleştirilecekleri mumun ebadına göre imal edilirler.

Fener Mumluklar

Bunlar özel bir dekorasyon istendiğinde kullanılır. Rustik güzelliğin ve modern zarafetin birleşimi olarak tanınırlar. Günlük olarak kullanılabildiği gibi, özel amaçlarla da kullanılabilirler. Genellikle kapalı kutu şeklindeki bu mumluklar, mum ışığının parlak zarif bir şekilde parlamasını sağlayan cam kısımlara sahiptirler.

Açık Mumluklar

Bu mumluklar her tarafı açık olarak tasarlanmıştır. Tabanında düz bir yüzeye oturtulmasını sağlayan bir zemini vardır. Ayrıca tabanını sabit tutmaya yarayan ve mumluktan akan bütün balmumu damlalarını kolayca toplanmasına izin veren uygun ekipmanlar ile birlikte kullanıldığında tavana asılabilirler.

Mumluk Seçimi

Mumlukların yeri ve kullanım amacı, satın alınırken göz önünde tutulması gereken önemli bir husustur. Mumluğun yerleştirileceği ortamı ve odanın genel dekorunu nasıl tamamlayacağınızı gözünüzün önüne getirmeye çalışın. Açıkçası estetik göz önüne alındığında cam mumluklar en pratik seçeneklerdir.

Cam Mumlukların Avantajları

Mum ışığında bir akşam yemeği ya da özel bir toplantı için kullanılan, cam mumluklar ortamın havasını olumlu yönde çok değiştirirler.

Cam mumluklar dayanıklıdır ve uygun bir bakım yapıldığında çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bunlar ayrıca çok yönlü mumluk tipleridir. Normal mumluk görevinin dışında çiçek düzenlemesi vb. amaçlar da kullanılabilirler.

Toptan dekoratif mumluk siparişlerinizde indirimli seçeneklerimize göz atın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ