Web sitemize hoşgeldiniz.

Değişik Akrilik Bong Çeşitleri Göz Kamaştırıyor

12 Haziran 2017

Daha önce bong diye bir şey duymuş ya da okumuş olabilirsiniz, ancak sigara kullanımıyla karşılaştırıldığında daha sağlıklı mıdır? Sigara içen çoğu kişi vücuda zararlı olabilecek belirli bileşikleri vücuduna aldığının farkındadır. Ancak çalışmalar bong’ların kullanılması durumunda sağlığınız açısından daha iyi olabileceğini gösterir.
Nasıl? İşin sırrı bong haznesinin içindeki suda. Su borusu, aksi halde ciğerlerinize düz biçimde teneffüs etmiş olabileceğiniz toksinlerin % 90’ını yakalayabilir. Esrar dumanını su yoluyla geçirmek, bağışıklık hücrelerini gerçekten bozabilen sitotoksinler gibi maddeleri uzaklaştırır. Bir bong tarafından sağlanan filtreleme, özellikle bazı immün yetmezlikleri olan sigara içiciler için faydalıdır.
Peki su filtrelemesi aslında nasıl işliyor?

Tütünden gelen duman, ciğerlerinize taşınmadan önce haznedeki suyun içinden geçer. Duman sudan geçerken, daha sonra küçük kabarcıklara zorlanır. Dumanın ısısını çok fazla kaybetmesine neden olan şey budur. Tek başına bu zaten bir faydadır. Duman ne kadar serinse, vücudunuz için o kadar iyidir.  Su aynı zamanda, inhale edeceğiniz dumanda toksinler gibi daha büyük parçacıkları da filtreliyor. Parçacık derken ne çeşit parçacıklardan bahsediyoruz? Bunlara kül, hatta çakmağınızdan çıkan bütan emisyonu dahildir. Bu maddelerin vücudunuza kötü etkileri bulunur.
Bir Bong Kullanırken Unutulmaması Gerekenler:

– Kirli bong suyunu daima temizlediğinizden emin olun. Bunu yeniden kullanmak aslında filtreleme etkisini azaltır ve genellikle faydasız kılar. Bu aynı zamanda hijyenik açıdan da önemlidir.
Bong cam olursa plastik veya alüminyumdan daha iyi olur. Sigara içerken vücudunuza bulaşabilecek daha az kimyasal içerirler. Özellikle plastik, ısıtıldığında dumana daha fazla toksin oluşturabileceği için önerilmez. İnsanlar genellikle ucuz fiyat etiketi nedeniyle bu plastik versiyonlarını tercih eder ancak etrafına bakarsanız, neredeyse aynı bütçe ile akrilik versiyonlarının aynı fiyattan alınabileceğini göreceksiniz.
Bong satın al seçeneği ile kaliteli ve ucuz akrilik bonglardan satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme bong seçeneği ile tek tıkla herhangi bir kredi kartına gerek duymaksızın istediğiniz akrilik bongu satın alabilir ürünü teslim alırken ücretini kapıda ödeyebilirsiniz. Akrilik bong satın almak artık çok kolay!

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ