Web sitemize hoşgeldiniz.

Dapper Pipo Nasıldır Derseniz

28 Mart 2017

Piposeveler içinde ya da pipoya yeni başlayacaklar için, Pipsan’ın özel üretimle başladığı ve tescilini alarak günümüze kadar kalitesiyle adından sıklıkla söz ettirirerek devam ettiği Dapper Pipo hakkında, Dapper Pippo nasıldır sorusunun cevabını sizler için derledik.

Dapper Pippo

Pipo ve pipo malzemeleri üretiminin öncü isimlerinden Pipsan, 2005 yılında, diğer pipo fiyatlarından, Pipsan Pipo Seti özelliklerinden ve kalitesinden farklı olarak; özellikle yüksek gelirli kişilerin talebi doğrultusunda, özel gül ağacı kökünden pipo üretimine başlamıştır. Ardından Dapper Pipo olarak özel seri olarak gerçekleştirdiği bu üretimin tescilini alarak, orijinal üretimine devam etmiştir. Sadece özel gül ağacı dokusuna sahip Dapper Pipo üretimiyle değil, aynı zamanda pipo gövdesinde kullandığı farklı dokularda da pipolarında özel üretimi seven kişiler arasında vazgeçilmez haline gelmiştir. Sınırlı sayıda üretimi yapılan Dapper Pipo modelleri hakkında bilgiye; kullanıcı yorumlarının yer aldığı birçok forum sitesinden ya da Dapper Pipo Ekşi Sözlük’ten erişebilirsiniz.

Dapper Pipo Özellikleri

En iyi pipo markaları içinde en önemli yere sahip olan Pipsan’ın özel üretim serisi olan Dapper Pipo modellerinden birine sahip olduğunuz zaman elde kullanacağınız ürün özellikleri içinde;

  • Özel gül kökü ağacından gövdesinin yapılması,
  • El yakmayan kullanımı,
  • El yakmaması ve tütün yanmaması nedeniyle harika bir içim hazzı vermesi,
  • İyi deredece ayarlanmış ağızlık deliği,
  • Tütün çemberi ve haznesinde oluşturulan boşluğu harika orantıda olması, yer almaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ