Web sitemize hoşgeldiniz.

Çok Uygun Fiyatlarda Dapper Pipes Pipoları

27 Mart 2017

1970’li yılların başından itibaren birçok pipo kullanıcısının gönlünde taht kurmuş markaların başında Pipsan gelmektedir. Pipsan, birçok farklı modelini, özel üretim ürünlerini ve İtalya’nın önde gelen pipo şirketiyle yaptığı anlaşmalar sonucunda piyasaya sürerek, elektronik ticaret sitelerinde satışa sunmaktadır. Ürünleri içinde pipo severler için farkı bir yere sahip olan, 2005 yılında üretimine başlanan ve özel seri olarak piyasaya sürülen Dapper Pipo yer almaktadır. Özel gül ağacından üretilen Dapper pipo modellerinin en uygun Dapper Pipes Pipoları fiyatları olarak online alışveriş sitelerinde sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Farklı Modellerde Dapper Pipoları

Pipsan’ın 2005 yılında gül ağacından ürettiği ve sınırlı sayıda piyasaya sürerek pipo severler için farklı bir yere sahip olmasını sağladığı Dapper Pipoları’nın birçok modeline, Pipsan’ın elektronik pipo market ağlarından ulaşabilirsiniz. Bu modeller içinde benzersiz içime ve şıklığa sahip olan; Dapper Dublin Pipo, Dapper Bents Pipo, Dapper Pot Pipo, Dapper Chimney Pipo, Dapper Billiard Pipo, Dapper Bent Apple Pipo modellerine ve bu modellerin farklı çeşitlerine çok uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Ayrıca pipolarınızda daha da özel bir şıklık ve kalite aradığınızda da Dapper Pipolar’ı içinde; gemici ya da lületaşlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Dapper Pipo Özellikleri

Birçok elektronik alışveriş sitesinde çok uygun Dapper Pipes Pipoları fiyatları ile elde edeceğiniz pipo özellikleri arasında; en kaliteli gül ağacından yapılmış olması, ağızlığın içindeki deliğin kolay haraket edebilmesi, tütn haznesi deliğinin mükemmel bir oranda yapılması ve farklı dokularda harika bir şıklık yaratması yer almaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ