Web sitemize hoşgeldiniz.

CIA Numara Sorgulama Nedir?

21 Ağustos 2018

Akıllı telefonlar ile birlikte hayatımıza giren değişik alışkanlıklardan birisi de bilinmeyen numaraları öğrenme olmuştur. CIA numara sorgulama uygulaması arayan yabancı numaraların kime ait olduğunu bulabilen bir uygulamadır. Bir başka deyişle rehberinizde kayıtlı olmayan numaranın sahibini öğrenmek olarak bilinir. CIA numara sorgulama web üzerinden de yapılabilen bir uygulamadır. Bu uygulamanın doğru çalışabilmesi için aranan numaranın veri tabanında bulunması gerekmektedir.

CIA Numara Sorgulama Nasıl Çalışır?

Bilinmeyen veya merak edilen numaraları sorgulamak için CIA uygulamasının telefona yüklenmesi gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde aynı zamanda sorgulanan numaranın başka rehberlerde hangi isimle kayıtlı olduğu da sorgulama sonucunda ulaşılmış olacaktır. Uygulama bölümlerinden ücretsiz olarak çalışan bu sistemde numaraların kimin üzerine kayıtlı olduğu bulunabilir. Bu uygulama genellikle veri tabanında kayıtlı olan numaralara ulaşım sağlar. Eğer numaranızın birisi tarafından CIA numara sorgulama veya buna benzer programlardan bulunmasını istemiyorsanız veri tabanından kaydınızı sildirmeniz gerekecektir. Numara sorgulama CIA uygulamasını kolayca telefonunuza indirebilirsiniz.

CIA Uygulaması Tehlikeli Bir Uygulama Mıdır?

Bilinmeyen numaraları sorgulayabileceğimiz birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Mesela ‘’kim arıyor’’ uygulaması da CIA uygulaması gibi bir uygulamadır. Aranan numara başka birinin rehberinde ne olarak kayıtlı ise sorgulama sonucunda da o bilgiye ulaşılmaktadır. Kendi numaranızı sorgulayarak deneyebilirsiniz. Sizin numaranız hangi isimle kaydedilmişse o isim karşınıza çıkacaktır. Bu uygulamanın nasıl bir tehlikesi olabilir diye sorarsak, kısaca yuva yıktığı bilinen bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Eşinizin numarasını sorguladığınızda başka birinin ‘’aşkım’’ olarak kaydettiğini gördüğünüzde maalesef ciddi aile sorunlarına yol açacaktır.  Bu uygulamalarda numaranızın sorgulamalarda çıkmasını istemiyorsanız da bazı yöntemler ile kaydınızı silebilirsiniz. CIA numara sorgulama web uygulamasının yazılım açısından bir tehlikesi bulunmamaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ