Web sitemize hoşgeldiniz.

Bu Sigara Tabakası Sizi Anlatıyor

16 Ağustos 2017

Çirkin,  yıpranmış, zaman zaman yırtılan sigara kutularından sizde bıkmadınız mı? Bu durum sigara içen herkes için çok sıkıcı bir şey. Çünkü kartondan yapılan sigara kutuları zamanla yıpranıp çirkin bir görüntü oluşturmanın yanı sıra bükülüp ezilmeye çok müsait. Bükülüp ezilen kutunun içine kalan sigaralar ise yine aynı şekilde eziliyor veya kırılıyor. Bu şekilde de sigaralar kullanılamaz bir hal alıyor. Bunun yanı sıra kırılan ve ezilen sigaralar bulundukları eşyayı da kirletip kötü kokmasına neden oluyor. İşte böylesine kötü birdurumdan kurtulmak için gerekli olan şey elbette bir sigara tabakası. Sağlam yapısı ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken sigara tabakaları son zamanlarda büyük rağbet görmektedir.

Peki Nasıl Tabakalar Var

Altın kaplı olanlardan mücevher işlemeli olanlara birçok lüks sigara tabakası mevcut. Bunun yanı sıra deri kaplamalı ya da tamamen dikişli deriden oluşan tabakalarda var. Kişisel isteklere, göz zevkine ve her bütçeye göre değişen tasarımlar vardır. Özel resim baskıları ve isim yazdırma seçenekleriyle çok hoş bir aksesuar olabileceği gibi tabaka olarak kullanılmadığı zamanlara bir süs eşyası da olabilmektedir. Şahsi kullanımın yanı sıra hediye vermek için de güzel bir üründür. Zippo çakmakla güzel bir kombin olabileceği gibi kendinden çakmaklı olan sigara tabakaları da vardır.

Sigara tabakası alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Herkes kendi bütçesine göre bir ürün seçse de biraz fedakarlıkta bulunarak pahalı ama kaliteli tasarımlar almak aha iyidir. Çünkü fiyatlar tasarımlarına göre3 fiyat değiştirdiği gibi kullanılan malzemeye göre e fiyatlandırılmaktadır. En ucuz sigara tabakaları kalın plastikten yapılırken en pahalı tabakanın altın tabaklar ve mücevher detaylı tabaklar olduğu bilinmektedir. Tabi online alışveriş sitelerinden istediğiniz tarzda ve yapı da bulmanız mümkün.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ