Web sitemize hoşgeldiniz.

Bir Efsane Haline Gelen Zippo Çakmak, Fiyatları ve Modelleri

Başlangıcı 1933 yılına dayanan ve bu sebeple büyük,küçük demeden her kesime hitap edebilen nadir nesnelerden olan Zippo çakmak ve Zippo kibrit; yıllara meydan okuyarak ününü hala koruyor. Sahip olmamış olsak bile,izlediğimiz en az bir filmde karşımıza çıkan bu çakmaklar itiraf etmek gerekirse oldukça çekici. Metal kaplama bir tasarımla karşımıza çıkan Zippo’nun en akılda kalıcı özelliği hiç şüphesiz çıkardığı kendine has sesi. Hatta bazı kullanıcıları,bu sese tutkun olduklarını söylüyor. Tabii sesi dışında kendine has bir takım özellikleri daha var: rüzgarda sönmemesi,Zippo benzini ile çalışması ve hayatınız boyunca garantisi olması gibi… Kulağa güzel geliyor değil mi? O zaman Zippo çakmak fiyatları ve modelleri konusuna değinmeden önce,piyasada satışa sunulan çakma Zippo çakmaklar hakkında ufak bir uyarı yakmakta fayda var.

Fiyatlar ve Modeller

  • -Classics
  • -Slim
  • -Replica
  • -Armor
  • -Pipe
  • -Bottomz Up

Gibi modelleri ve “love,harley davidson,sports” gibi bazı temaları bulunmaktadır.

Zippo İyi Bir Hediye Olur mu?

Seçeneğin bu kadar bol olmasından dolayı,Zippo hem kendinize hem çevrenizdekilere alabileceğiniz en güzel hediyelerden olabilir. Kişiye özel Zippo çakmak tasarımlarının yapılabilmesi ise bu hediyeyi çok daha özel ve kullanışlı bir hale getiriyor. Mesela Zippo’nun üzerine bir isim yazdırabilir veya resim işlemesi sipariş edebilirsiniz. Üstelik tüm bu modeller ve temalar,ürün kalitesini kesinlikle etkilemiyor! Zira tüm ürünlerin kalitesi birbiri ile aynı. Çeşitlerin bu kadar bol olması sebebiyle fiyat seçeceğiniz alacağınız Zippo’nun modeline göre değişiyor. Ancak orijinal Zippo sahibi olmak veya hediyelik bir Zippo almak istiyorsanız 100₺’dan başlayan bir meblayı cebinizden çıkarmanız gerekiyor.

Zippo çakmak fiyatları ve modelleri ile ilgili kafanızda bir şey oluştuysa,belki de yakınlarda doğum günü olan bir arkadaşınıza kendine has bir Zippo sesi dinletebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız ilk an burnunuza gelen benzin kokusu oldukça garip bir deneyim olacaktır.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ