Web sitemize hoşgeldiniz.

Ateş Yakmanın Felsefesi Üzerine

20 Mart 2017

Bir çakmak kaç farklı şekilde yakılır? Soruyu düzeltiyorum. Bir Zippo çakmak kaç farklı şekilde yakılabilir? Cevap, bilinmiyor. İnsanlar yaratıcılıklarını kullanarak onlarca hareket geliştirdiler bile. Birçoğunu belki siz de kullanıyorsunuzdur. Arkadaş ortamında havanıza hava katmak için kullanabileceğiniz hareketler bunlar. Zippo çakmak hareketleri video platformlarının favori paylaşımlarındandır. YouTube gibi birçok siteden kendini bu işe adamış insanların gösterilerini izleyebilirsiniz.

Zippo yarışması ve yumurta efsanesi

Zippo çakmak için değişik açma teknikleri geliştirebileceğiniz bir gerçek. Bu zippo tricklerinin bir yarışmada sergilendiği ve birincinin çok basit ama hoş bir hareketle kazandığına dair söylentiler dolaşıyor. İnternette araştırdığınızda konuyla ilgili resmi bir haber yok ama gerçek olsun ya da olmasın yumurta tekniği oldukça yaratıcı. Zippo yarışmasının birincisi çakmağı masaya iki kere vurup kapağından açıp yakarak tipik bir yumurta kırma sahnesini canlandırmış ve jüri tarafından çok beğenilmiş. Bu hareketi arkadaşlarınız tarafından da yapılırken görmüş olabilirsiniz. Diğer hareketlere göre oldukça basit ve önceden bir çalışma gerektirmiyor.

Zippo yakma tekniklerini öğrenmek

Boş zamanlarınızda hobi olarak yapabileceğiniz bir aktivite olarak zippo yakma hareketlerini araştırabilirsiniz. Bu hareketleri iyice öğrenmeden toplum içinde yapmayın. Havalı olmaya çalışırken karizmanızı çizdirebilirsiniz. Çalışmalarınızı yaparken, acemilikle çakmağınızı düşürebileceğiniz için çok sert olmayan yüzeylerde çalışmanız tavsiye edilir. Ayrıca bu yüzeyde yanıcı maddelerin olmamasına da dikkat etmelisiniz. Zippo çakmak hareketlerinin nasıl yapılacağını internet üzerindeki yüzlerce video aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ