Web sitemize hoşgeldiniz.

Askere Giden Sevgiliye Hediye

Bayanlar için en zor dönemlerden biridir asker yolunun gözlendiği aylar. Bu aylarda sevgiliye duyulan özlemle beraber endişe ve korkuda yaşar hanımlar. Kısa dönem askerlikler daha çabuk geçebilirken uzun dönem askerliklerde hasret günler aylar geçtikçe artmakta ve endişe de aynı paralellikte hissedilmektedir. Bayanların bu sürecin basında sevdikleri erkek için yaptıkları en anlamlı eylem ise askere giden sevgiliye hediye almaktır. Kendilerini hatırlatacak orada yalnız olmadıklarını düşündürecek ve askeri bir ortamda rahat kullanabileceği, bulundurabileceği bir hediye beyler içinde iyi gelecektir.

Hediye seçerken sevgilinizin askere gittiğini ve birçok beyle aynı odada olacaklarını düşünmeniz gerekmektedir. Bu nedenle hediye seçimlerinizde olmaması gereken eşyaların başında içinde sizin resminizin olduğu çerçeveler gelmektedir. Hem askeri bir ortamda barındırması zor olan bir hediye hem de o ortamda uygun olmayacak bir eşyadır bu tarz hediyeler.

Askere Giden Sevgiliye Hediye

Askere giden sevgiliye hediye olarak en güzel ve kullanışlı hediyelerin başında sade ve uygun renklerde kupa bardaklar gelmektedir. Ona bir kupa hediye edebilir dinlenme zamanlarında çayını kahvesini yudumlarken sizi düşünmesini, hayallere dalmasını çay saatinde kendini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Askere giden sevgiliniz için seçebileceğiniz bir diğer hediye ise sigara kullanıyorsa bir çakmak olabilir. Yine sigara kullanan beyler için askeri ortamda kullanabilecekleri çakmağı ile birlikte set olan sigara tabaka setlerinden hediye edebilirsiniz. Tekli tabakala içerisinde de sade modelleri hediye seçeneklerinizin arasında bulundurabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ