Web sitemize hoşgeldiniz.

Ahşap Modelli Bonglar Farklı Bir Tarza Sahip

17 Haziran 2017

Ahşap Modelli Bonglar Farklı Bir Tarza Sahip

Bong içmek ve de bu içim sırasında keyif almak, yeni yeni popülerleşen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Gençler bong ürünlerine büyük bir ilgi göstermektedir. Çünkü onlar artık sigaranın sert içiminden ya da nargileden bıkmışlardır. Yeni tatlar, içim yöntemleri ve zevkler aramaktadırlar. Bongların bazılarında tasarımlar göz kamaştırıcı şekilde imal edilmiştir.

Piyasadaki Bong Çeşitleri Nelerdir?

Bong cam olarak adlandırılan ürün, üretimi en çok olup bunun yanı sıra en çok satan bong modelidir. Fiyatı çok pahalı değildir, ateşe karşı dayanıklı olan bir malzemeden üretilmiştir. Bundan dolayı tüketicinin ilgisini çekmektedir. Bütün bunların yanında cam bonglar çizilmemesi ile de bilinmektedir. Bundan ötürü uzun ömürlü ve görselliği hoş olarak nitelenmektedir. Bir başka bong modeli ise plastikten üretilmiş olandır. Plastik ürünler bilindiği üzere ateşe dayanıklı değildir. Bu durum bong modelleri için de geçerlidir. Plastik bong modelleri ateşe dayanıksızdır. Sadece birkaç kez tütün içmek için kullanılmaktadır, yani kısa ömürlüdür. Profesyonel bong içicileri bu ürünü pek tercih etmezler. O yüzden de genellikle ilk bong deneyimini yaşayacak kişiler bunu satın almayı tercih etmektedir. Kullanım ömrü kısa olduğu için kısa sürede atılmaktadır. En pahalı ve en kaliteli bong modeli ise seramikten üretilmiş olanlardır. Seramik bongların yanı sıra ahşap bonglar da oldukça şıktır, otantik havaları ve görselliği muhteşemdir. Ahşap bongları adeta doğadan uzanan bir kol gibi evinizde sergileyebilirsiniz. Fiyatı pahalı olsa da ödenen ücretin hakkını vermesi için evde dekoratif eşya veya biblo yerine de kullanılabilir. Misafirleriniz bu şık bibloyu nerden aldığınızı öğrenmek isteyebilirler. Buna hazır olun.

Bongun Saklama Koşulları Nasıldır?

Bong temizlemek için tek ve etkili bir yöntem bilinmektedir. Bu yöntemde ilk olarak bong şişesi içerisine sıcak su eklenmelidir. Sonra bong çalkalanmalıdır. Ardından da ise alkol ve bir miktar tuz ilave edin. Tekrar çalkalayın. Sonrasında ise pis suyu içinden boşaltıp tekrar çalkalayın. Bong satın al seçeneğiyle çok farklı bong modellerinden birini satın alabilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme bong yöntemini kullanabilir ve ürünün parasını, herhangi bir online işlem olmadan ürün kapınıza gelince rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ