Web sitemize hoşgeldiniz.

Ahşap Hediyelik Eşyalar Göz Kamaştırıyor

Dünyanın en eski geleneklerinden birisi olan hediye almak ve vermek, modern çağ içerisinde de devam etmektedir. Özel günlerde ya da sıradan bir anda hediye almak, son derece popüler bir aktivitedir. Eski yıllara oranla hediye çeşitlerinde de büyük bir artış ortaya çıkmıştır. Son yıllarda özellikle ahşap malzemeden imal edilmiş olan hediyeler çok büyük bir ilgi toplamaktadır. Hediye alırken kararsız kaldıysanız eğer, ahşap üretimi olan hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Ahşap Duvar Saati

Ahşap duvar saati alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer almaktadır. Çünkü bu ürün son derece otantik bir görünüme sahiptir. Bundan dolayı da dekoratif olarak çok şıktır. Evin herhangi bir duvarında güzel bir şekilde sergilenebilir. Duvar saati özel bir biçimde el işçiliği ile yapılmıştır. Birçok farklı görsele ve figüre sahiptir. Bu figürler sayesinde saat çok değişik ve göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olmuştur. Vernik kullanılarak parlatılan duvar saati, oldukça uzun bir süre boyunca kullanılabilir. Cilalı olduğu için de her türlü dış etkene karşı korumalıdır. Son yıllarda ahşap saatlerin üzerine özel bir şekilde isimler de yazılmaktadır. Bu isimler hem sizin hem de eşinizin isimleri olabilir. Ya da bazı insanlar evlendikleri tarihi saat üzerine kazıtmaktadırlar. Bu da oldukça romantik bir ürünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Ahşap Radyo

Radyo kültürü, yeni teknolojik aletler yüzünden unutulmaya başlanmıştır. Ancak son yıllarda bunun önüne geçilmiştir. Değişik ebat ve boyutlarda birçok farklı radyo tasarlanmıştır. Ahşap malzemenin şıklığı ile taçlanan bu ürünler, dekoratif özellikleri ile de çok büyük beğeni toplamaktadır. Radyoların Retro modelleri en çok ilgi görenler arasında yer almaktadır. Çünkü nostaljik bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda bu ürünlerin üzerine farklı görseller de kazınabilmektedir. Bu işi özel olarak yapan birçok usta vardır. Bunların el emeği göz nuru olan radyolar, bu açıdan bakıldığı zaman oldukça değerlidir.

Ahşap Takı Kutusu

Kadınların vazgeçemediği ürünlerin başında takı kutusu gelmektedir. Çünkü takıların korunması için bir kutuya ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı da takı kutusu karşılamaktadır. Özellikle son yıllarda takı kutusu konusunda çok farklı model ve tasarımlar ortaya çıkmıştır. Bunların en çok satılan ve ilgi göreni ise ahşaptan yapılmış olanlardır. Sadece takı saklamak için kullanılmayan bu ürün, aynı zamanda biblo olarak da tercih edilmektedir. Ürünün çok farklı modelleri vardır. Özellikle dolap ya da çekmece şeklinde tasarlanmış olanlar çok büyük ilgi görmektedir. Bunların kapasitesi de değişmektedir. Büyük bir kısmı oldukça fazla takıyı aynı anda alabilme özelliğine sahiptir. Bazıları ise daha az takı almaktadır. Boyutları da bu anlamda çok farklıdır. Bundan dolayı alternatifler oldukça fazladır. Seçim yapmak ise size kalmıştır.

Ahşap Vazo

Ahşap vazo bir başka güzel ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere vazolar cam ya da kristalden yapılmaktadır. Bazıları ise plastiktir. Bundan dolayı da model ve tasarım çeşitliliği çok fazladır. Ahşap ise en şık olan vazo modeli olarak bilinmektedir. Çünkü bu malzeme son derece dayanıklı ve kalitelidir. Bundan dolayı da ürünün satışlarında son yıllarda büyük bir artış meydana gelmiştir. Ahşap vazo, su sızdırmaz. Normalde tahta olan ürünlerde suyun sızdığı bilinmektedir. Ancak ahşap olanlarda böyle bir durum söz konusu değildir. İçine konulan suyu korumakta ve çok iyi bir şekilde muhafaza etmektedir. Hem büyük hem de küçük boyutlara sahiptir. Her türlü çiçeği alabilecek bir kapasiteye sahiptir.

Ahşap Küllük

Son yıllarda en çok satılan ve en çok hediye edilen ürünlerin başında ahşaptan yapılmış olan küllükler gelmektedir. Ahşap olan bu ürün oldukça büyük ilgi görmektedir. Dekoratif bir özelliği vardır. Son derece büyük olanların yanı sıra küçük bir şekilde tasarlanmış olanlar da bulunmaktadır. Bundan ötürü de her türlü değişik beğeni ve zevke hitap etmektedir. Ahşap küllükler iki farklı şekilde tasarlanmıştır. Birincisi sigaralar için olanıdır. Bundan dolayı da sigara koyulacak yerler daha dar ve küçüktür. Yani sigaraya göre ayarlanmıştır. Diğerleri ise puro için tasarlanan küllük modelleridir. Puroların ebat olarak son derece büyük ve uzun olduğu bilinmektedir. Bunun sonucunda da tasarlanan ürünün puro koyma yeri oldukça geniştir. Rahatlıkla puronuzu buraya koyabilirsiniz. Hiçbir şekilde kırılmayan ahşap küllük, bundan ötürü de dekoratif eşyalar arasında yer almaktadır. Hem ofis hem de ev içerisinde bu ürünü kullanmak son derece kolaydır.

Hediye Fiyatları Nasıldır?

Ahşap hediyelerin fiyatları değişmektedir. Her bütçeye göre hediye bulmanız mümkündür. Bundan ötürü de değişik alternatiflere göz atabilirsiniz. Bazı ahşap ürünlerin fiyatı son derece yüksektir. Özellikle el emeği olanlar da fiyatın da arttığı bilinmektedir. Daha küçük olanların ise fiyatı biraz daha ucuzdur.

Hediye Nereden Alınır?

Hediye almak için birçok farklı yerden sipariş verebilir ya da bizzat kendiniz giderek hediyeyi satın alabilirsiniz. Bunun için en çok ilgi gören yöntem ise internet üzerinden yapılan hediye satın almalardır. Çünkü bu tip yerlerde fiyat aralıkları daha farklıdır. Piyasadaki fiyatlardan daha ucuza bir şekilde hediye bulmanız mümkündür. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, kargo seçenekleri de çok büyük kolaylıklar sunmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürün sadece birkaç gün içerisinde kapınızda olacaktır. Ayrıca ürün özel kutusundadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ