Web sitemize hoşgeldiniz.

Ağaç Mumluk

Dekoratif ahşap mumlukların kullanımı sayesinde; salon, balkon, teras, mutfak ya da yatak odalarının dekorasyonunu doğallaştırmak ve bu ortamlara doğadan esintiler katmak mümkündür. Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan ağaç mumluklar sayesinde, özel günlerinize değer katacak olan mumlarınızı yerleştirebileceğiniz birbirinden mumluk çeşitlerinin arasından dilediğinizi seçme ve dekorasyonunuza dâhil etme fırsatına sahipsiniz.

Ağaç Mumluk Nedir?

Dekoratif ahşap mumluklar, oyulmuş ve çeşitli modellerde şekillendirilmiş ahşapların içerisine mum yerleştirilmesiyle oluşan, doğal görünümlü dekorasyon ürünüdür. Ahşap mumluk hediyelik eşya olarak kullanılabileceği gibi, evinizin dekorasyonunun en belirgin aksesuarlarından bir tanesi olarak, özel günlerin vazgeçilmezi haline gelebilir. Özel günlerin başkahramanı olan mumlar, farklı stillerdeki ağaç mumlukların içerisine konularak, evinizin sıcacık bir ortama dönüşmesini sağlamak mümkündür. Doğal görünümleri sayesinde, bulunduğu ortama ferahlık katacak olan ağaç mumluklar, oda dekorasyonunun şıklığına da katkı sağlamaktadır. 

Ağaç Mumluk Özellikleri

Ahşap mumlukların özelliklerinin en başında, bu ürünlerin tamamen doğal ahşaptan üretilmesi ve görünüm olarak da gerçek bir ahşabı andırması gelmektedir. Ağaç mumluk süsleme imkânına sahip olan dekoratif bir üründür. Sitemizden satın alacağınız ağaç mumluklar sayesinde, gerçek ahşaptan üretilen dokularının katacağı temizliği ve zarafeti evlerinize dâhil etmeniz mümkündür. Çeşitli boyutlarda ve modellerde bulabileceğiniz ağaç mumluklar sayesinde; balkon, bahçe ve oda dekorasyonlarınızda Retro görünüme sahip olabilirsiniz. Ahşap ağırlıklı aksesuar ve mobilyaların kullanılmakta olduğu Retro tarzının evlerde yer almasına olanak sağlayan parçalardan bir tanesi de birbirinden farklı çeşit ve modellere sahip olan ağaç mumluklardır. Özel günlerde ve davetlerde hoş bir ortam oluşturmak amacıyla yakılan mumların konulması için kullanılan ağaç mumluklar, mumların yakılmadığı zamanlarda da özel dekoratif parçalar olarak kullanabileceğiniz, doğadan gelen tasarımlar arasında yerini almaktadır.

Ağaç Mumluk Çeşitleri

Ağaç mumluk modelleri boyutlarına ya da türlerine göre çeşitlilik göstermektedir. Özel günleri süslemek için en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi, mumlar ve bu mumların yerleştirileceği mumluklardır. Ortama sağladıkları loş ışık sayesinde, özel bir yemeğin ya da davetin daha da özel bir hal almasına yardımcı olan mumlar, onların içine koyulacağı mumluk modelleriyle daha da şık bir hal almayı başaran aksesuarlardır. Ahşap mumluk modelleri göz önüne alındığında, çeşitli sebeplerden budanmış olan ağaçların dallarının uyulmasıyla elde edilen bu mumlukların birkaç boyut ve türden meydana geldiği görülmektedir. Özel günlerinizi süslemek için kullanmanın yanında, ev dekorasyonlarınızın önemli parçaları arasında yerini alan ağaç mumlukların çeşitleri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Yatay Ağaç Mumluk
  • Dikey Ağaç Mumluk
  • Küçük Boy Ağaç Mumluk
  • Orta Boy Ağaç Mumluk
  • Büyük Boy Ağaç Mumluk

Birbirinden farklı boyutlara ve modellere sahip olan ağaç mumlukların yapımı esnasında, herhangi bir ağacın kasten kesilmesine izin verilmemekte ve hazırlanan tüm objeler, çeşitli nedenlerden ötürü budanmış olan ağaç dallarından elde edilmektedir. Doğa dostu olmanın yanında, doğanın tüm güzelliklerine evlerinize getirecek olan ağaç mumluk nikâh şekeri yerine hediye edilerek, özel günlerin en güzel hatırası olabilmektedir.

Ağaç Mumluklar Nerelerde Kullanılmalıdır?

Ağaç mumluk kullanım alanları, sizlerin geniş hayal gücüne göre çeşitlilik gösterebilir. Kapalı balkon ve bahçe dekorasyonlarınızı zenginleştirmek amacıyla kullanabileceğiniz ağaç mumlukları, özel davetleri süslemesi amacıyla masalarda da kullanabilirsiniz. Kır düğünlerinin büyüsünü bozmamak ve mumların vermiş olduğu loş ışıktan faydalanmak için; masalarda ağaç mumlukları tercih edebilir ve misafirlerinize ağaç mumluktan nikâh şekerleri hediye edebilirisiniz. Ağaç mumlukların kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken tek nokta, mumlukları yakıcı maddelerin bulunduğu ortamlardan uzak tutulması ve ateşinin belirli aralıklarla kontrol edilmesidir. Nemli ya da ıslak bölgelerde tutulmadığı ve yakıcı maddelerden uzak tutulduğu sürece, ağaç mumluklarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu birbirinden güzel ve kaliteli ağaç mumluklara, uygun fiyatlarla sahip olmak için internet sitemizde hızlı bir alışveriş turu yapmaya ne dersiniz?

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ